امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 24 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:42 | تعداد بازدید : 5220 نفر | امتیاز خبر :
 • کمبود آب در پیشوا مردم را با مشکل مواجه کرده است

  فرماندار پیشوا گفت: کمبود آب در این شهرستان، مشکلات و مضیقه هایی را برای مردم به وجود آورده که رفع آن به همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها نیاز دارد. به گزارش ندای ...

  فرماندار پیشوا گفت: کمبود آب در این شهرستان، مشکلات و مضیقه هایی را برای مردم به وجود آورده که رفع آن به همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها نیاز دارد.

  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی روز چهارشنبه در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: مشکل کمبود آب در تابستان، و مضیقه هایی که مردم با آن مواجه شدند، ناشی از برخی از کاستی ها و کم کاری ها در گذشته است ولی باعث شد تا با برگزاری جلسات متعدد با مسئولان آب منطقه ای، سهمیه آب شهرستان افزایش یافته و مجوز حفر ۴ حلقه چاه جدید در پیشوا صادر شود.
  وی گفت: در حال حاضر ۲ حلقه چاه جدید در بلوار خلیج فارس پیشوا حفر و تجهیز شده و به زودی وارد مدار می شود و ۲ چاه دیگر نیز در مرحله مکان یابی است که تملک زمین مورد نیاز این چاه ها به همراهی شورا نیاز دارد.
  فرماندار پیشوا با اشاره به لزوم تأمین آب پایدار از محل سد ماملو اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده، آبانماه امسال، کلنگ احداث خط انتقال آب سد ماملو به پیشوا به طول ۹ کیلومتر به زمین زده می شود که قطعاً با تکمیل این پروژه، مشکل کمبود آب شهرستان به طور کامل برطرف می شود.
  عباسی با اشاره به اینکه شهرستان ۸۰ هزار نفر پیشوا از داشتن بیمارستان محروم است اظهار داشت: مردم شهرستان پیشوا از داشتن حتی یک تخت بیمارستانی نیز محرومند و برای استفاده از خدمات درمانی مجبورند که به شهرستان های اطراف عزیمت کنند که این تردد به مشکلات مردم افزوده است.
  وی از پیگیری احداث فاز نخست ورزشگاه به عنوان دیگر مطالبه شهرستان پیشوا یاد کرد و افزود: احداث فاز نخست ورزشگاه ۵ هزار نفره پیشوا، مدتی نیمه تمام رها شده بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان در پیشوا، احداث این ورزشگاه آغاز شده و فاز نخست آن تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  عباسی انتخاب شهردار جدید را اولویت شورای شهر یاد کرد

  ۴۷۲ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای