امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 14 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:27 | تعداد بازدید : 9150 نفر | امتیاز خبر :
 • کمبودی در ارزاق عمومی شهرستان پیشوا وجود ندارد

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی افزود: برخی افراد برای سلب آسایش و آرامش فکری مردم، شایعاتی مبنی بر کمبود اقلام و مایحتاج عمومی شهروندان بیان می‌کنند که ضمن رد و تکذیب ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی افزود: برخی افراد برای سلب آسایش و آرامش فکری مردم، شایعاتی مبنی بر کمبود اقلام و مایحتاج عمومی شهروندان بیان می‌کنند که ضمن رد و تکذیب شایعات به مردم اعلام می‌کنیم ارزاق عمومی و مایحتاج مردم شهرستان پیشوا به اندازه کافی ذخیره و موجود است.

  وی افزود: با تلاش خدمتگزاران و فعالیت فروشگاه‌های رسمی و فعال، جای هیچگونه نگرانی و ناراحتی در خصوص کمبود مواد غذایی وجود ندارد و هر آن‌چه مورد نیاز مردم است، حتی اگر در شهرستان وجود نداشته باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تامین می‌شود.

  عباسی گفت: از مردم درخواست می‌شود که بدون توجه به هر شایعه و اخبار نادرست، از تجمع در فروشگاه‌ها که زمینه انتشار ویروس کرونا را فراهم می‌کند، پرهیز نمایند.

  وی  همچنین از مردم خواست تا با در خانه ماندن و رعایت اصول بهداشتی، از گسترش ویروس کرونا جلوگیری کرده و زنجیره انتقال این بیماری را بشکنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا با تقدیر از تلاش تمامی مردم در تهیه ماسک و اقلام بهداشتی گفت: برخی از افراد با نیات خیرخواهانه، اقدام به تولید ماسک‌های غیراستاندارد کرده اند که مورد تایید مجموعه بهداشت نیست.

  وی افزود: افرادی نیز سودجویانه ماسک‌های تقلبی و مواد ضدعفونی کننده غیر استاندارد توزیع می‌کنند که استفاده ناآگاهانه از آن خطرآفرین است.

  فرماندار پیشوا تاکید کرد: از مردم درخواست می‌شود ضمن مراقبت از سلامت خود، هرگونه حرکات و اقدامات خارج از عرف و قواعد قانونی و اداری را به سامانه ۱۱۰ نیروی انتظامی، ۱۱۳ اداره اطلاعات و ۱۱۴ اطلاعات سپاه گزارش کنند.

  پیشوا با بیش از ۱۲۰هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

   284 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای