امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ اسفند, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۱ | تعداد بازدید : 14176 نفر | امتیاز خبر :
 • کلنگ زنی ایستگاه تقویت فشار گاز در پیشوا

  ساخت ایستگاه تقویت فشار گاز روستاهای جنوب شهرستان پیشوا آغاز شد. ...

  ساخت ایستگاه تقویت فشار گاز روستاهای جنوب شهرستان پیشوا آغاز شد.

  به گزارش ندای پیشوا: کلنگ این ایستگاه با حضور معاون اقتصادی استاندار تهران برای رفع کمبود گاز روستاهای قلعه سین، معین آباد و قشلاق معین آباد شهرستان پیشوا به زمین زده شد.
  محمد امامی امین گفت: این پروژه که توسط شرکت گاز استان تهران اجرا میشود برای آن سه میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است که تا یک سال اینده به بهره برداری می رسد.


   معاون اقتصادی استانداری تهران همچنین در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان افزود: سال ۹۷، سال چندان راحتی برای مردم و دولتمردان نبود و اگر بخواهیم از این وضعیت عبور کنیم و در مسیر توسعه قرار بگیریم راهی نیست جز اینکه مردم و مسئولان در کنار هم باشند؛ مسئولان باید تمام وقت برای حل مشکلات و گرفتاری های مردم در خدمت آنان باشند.
  وی گفت: عزم دولت جزم است که مسیرها را کوتاه و از تمرکز مسئولیت در ستاد دوری کند و تلاش کرده مسئولیت ها را به حوزه های استانی و شهرستانی واگذار کند و این تمرکززدایی در دستور کار دولت است.

  امامی افزود: اصلا زیبنده نیست یک تولید کننده و سرمایه گذار وقتش را پشت در اتاق مسئولان تلف کند تا امضا و یا مجوزی را بگیرد و یا پیگیری کند.

  وی گفت: فردی که پشت میز می نشیند باید قانون را به نفع سرمایه گذار تفسیر کند، حوزه تولید و اشتغال صرفا می تواند در ید قدرت بخش خصوصی متبلور شود.
  در استان تهران بالغ بر ۱۷ هزار کارخانه و نزدیک به ۷۰ هزار واحد صنفی و کارگاهی فعال است.

  ۸۶۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای