امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:41 | تعداد بازدید : 1458 نفر | امتیاز خبر :
 • کشورهای اروپایی در مقابل ویروس کرونا زانو زدند اما جمهوری اسلامی بسیار خوش درخشید

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی در مقابل ویروس کرونا زانو زدند اما جمهوری اسلامی بسیار خوش درخشید/ به گزارش ندای پیشوا، سرهنگ علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده ...

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی در مقابل ویروس کرونا زانو زدند اما جمهوری اسلامی بسیار خوش درخشید/

  به گزارش ندای پیشوا، سرهنگ علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در مراسم تکریم ومعارفه فرمانده سپاه شهرستان پیشوا با اشاره به بیماری و ویروس منحوس کرونا در کشور اظهار کرد: در ماه های گذشته یک مهمان ناخوانده ویروس منحوسی که کل دنیا و کشور مارا درگیر کرده است.

  وی افزود: بعد از گذشت ۳ماه از این ویروس برای اولین بار در کل عالم در سراسرگیتی شاید برای اولین بار در طول تاریخ به وسیله یک آزمایش یکسان در یک میزان یکسان عیان آن ها سنجیده می شود.

  سرهنگ حیدرنیا عنوان کرد: کشورهای اروپایی و آمریکا در مقابل این ویروس زانو زدند ولی جمهوری اسلامی ایران به دلیل رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری و به طبع همه مسئولین و مردم و بسیجیان در مقابل این ویروس خوش درخشیدند و به خوبی عمل کردند.

  علیرضا حیدرنیا بیان کرد:در ایران کوچکترین مشکل و کمبود امکانات نداریم در ۲ هفته ابتدایی مشکلاتی وجود داشت اما یک خیزش عظیم در بین مردم ایجاد شد و همه مردم خوب ما وارد عرصه شدند که جادارد دست تک تک مردم را بوسید.

  وی ادامه داد: کشورهای ابرقدرت دنیا در قبال تهیه یک ماسک که ابتدایی ترین چیز است ناکام ماند اما در جمهوری اسلامی الحمدالله مشکلی نداریم این به برکت انقلاب است انقلابی که مردم در آن احساس مسئولیت می کنند و در هر رویدادی وارد عرصه می شوند.

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران تصریح کرد: در همین رزمایش همدلی مواسات و کمک مومنانه که فرمایشات مقام معظم رهبری است ولی امر مسلمین به ما تاکید کرد این خیزش عظیمی که بین مردم و همدلی بسیار زیبایی که بین همه مسئولین به وجود آمد و همه دست به دست هم دادند تا گوشه ای از مشکلات مردم حل شود.

  وی اضافه کرد: مردم ایران با وجود ویروس منحوس کرونا همدلی بی سابقه ای به اجرا گذاشتند و در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه ۲۵۰ هزار بسته اقلام غذایی و بهداشتی تهیه و توزیع شد ودر مرحله دوم تاکنون ۱۱۰ هزار بسته توزیع شده است و تا نابودی این ویروس کرونا این رزمایش ادامه دارد.

  حیدرنیا با اشاره به رزمایش همدلی در پیشوا اظهار کرد:شهرستان پیشوا در رزمایش همدلی و کمک مومنانه در استان تهران جز شهرستان های نمونه بود که افراد نیازمند این شهرستان شناسایی شد و این کمک ها به دست عزیزان رسید که از همه مسئولین پیشوا تشکر می کنم.

  وی با اشاره به تکریم سرهنگ سلطانی فرمانده سابق پیشوا افزود: هر آمدنی رفتنی است هرکسی مدتی در شهری وارد عرصه ای میشود خدمت می کند و بعد از مدتی جای خود را به نفر بعدی می دهد وخود در سنگر دیگری خدمت می کند.

  سرهنگ حیدرنیا عنوان کرد: همکار بزرگوار ما جناب سرهنگ سلطانی از فرماندهان خوب و بسیجی وپای کار بود که به مدت ۳ سال در این شهرستان وارد عرصه خدمت شد بنده شهادت می دهم که ایشان هرچقدر در توان داشت برای خدمتگزاری به این مردم و حل مشکل مردم انجام داد و تقدیر و تشکر می کنم.

  علیرضا حیدرنیا بیان کرد:سرهنگ غلامرضا نجفی از بسیجیان مخلص وجهادی و پای کار وانقلابی هستند کسی که متعلق به خطه دشت ورامین است انشالله رسما از امروز به عنوان فرمانده سپاه شهرستان پیشوا مشغول خدمت می شوند.

  جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران تصریح کرد: این برادر عزیز ۲ سال در جانشینی سپاه ناحیه قرچک خدمت کردند روحیه جهادی و بسیجی و انقلابی دارند و انسانی بسیار خوش فکر هستند جناب سرهنگ نجفی در خدمت در این شهرستان بیشتر باید کارهای خود را براساس پایگاه محور و مسجدمحور انجام دهید که انشالله در این عرصه موفق باشید.

  انتهای پیام/*

   397 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای