امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 13 مه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 17:22 | تعداد بازدید : 1241 نفر | امتیاز خبر :
 • کشف کالاهای اساسی احتکار شده توسط اطلاعات سپاه استان تهران

   کالاهای اساسی احتکار شده توسط اطلاعات سپاه استان تهران کشف شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، به دنبال رصدها و ...

   کالاهای اساسی احتکار شده توسط اطلاعات سپاه استان تهران کشف شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، به دنبال رصدها و اقدامات اطلاعاتی؛ موفق به کشف مقادیر قابل توجهی کالاهای اساسی و مواد غذایی احتکار شده گردیدند. در این رابطه برابر اعلام این سازمان، طی روزهای اخیر مقدار ۳۶۵ تن روغن، ۲۷۳ تن آرد، ۹۳ تن ماکارونی، ۲۸۹ تن برنج، ۱۶۰ تن شکر و۷۷ تن سایر کالاهای اساسی احتکار شده کشف و با دستور قضایی به شبکه توزیع بازگردانده خواهد شد.

  برابر این خبر، پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه استان تهران در راستای بازگشت آرامش به بازار و تامین امنیت غذایی مردم هیچگونه مماشاتی با افراد یا جریان‌های سودجو که معیشت مردم را به گروگان گرفته‌اند نخواهند داشت؛ از این رو از مردم استان تهران درخواست می‌شود اخبار و گزارش‌های خود پیرامون انبارهای احتکار کالا را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۴ و سامانه پیامکی ۶۶۰۰۰۲۳۱۱۴ به این سازمان اعلام نمایند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=82221&preview=true

   53 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای