امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:13 | تعداد بازدید : 16421 نفر | امتیاز خبر :
 • کشف و توقیف ۲۳ تن محموله فاسد و کپک زده آجیل شب عید در پیشوا

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا، با اشاره به کشف محموله 23 تن بادام زمینی فاسد در این شهرستان گفت: شب گذشته بنا گزارش مردمی و شبکه بهداشت و ...

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در گفت‌وگو با ندای پیشوا، با اشاره به کشف محموله ۲۳ تن بادام زمینی فاسد در این شهرستان گفت: شب گذشته بنا گزارش مردمی و شبکه بهداشت و درمان یک محموله ۲۳ تنی بادام زمینی کپک‌زده  در پیشوا کشف و توقیف شد.

  وی افزود: پرونده قضایی برای این تخلف بزرگ تشکیل شده و سه نفر متهم شناسایی و دستگیر شده اندکه برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی سپرده شدند.

  سرهنگ کاکاوند گفت: دو هفته است که گشت مبارزه با گران فروشی و احتکار لوازم بهداشتی و دارویی در سطح شهرستان فعال شده است که با توجه به شب عید گشت های نظارت بر بازار و توزیع نیز همچنان پابرجاست و شهروندان محترم مطمئن باشند قبل از توزیع این بادام زمینی های فاسد متخلفان آن دستگیر شده اند و پرونده برای تحقیقات بیشتر مفتوح است.

  مسئول بهداشت و محیط شهرستان پیشوا نیز افزود : برای بررسی بیشتر محموله وتعین دقیق میزان  آلودگی آن نمونه ها به آزمایشگاه ارسال شده است .

  بحجتی گفت : باتوجه به تمرکز فعلی شبکه بهداشت به پیشگیری از ویروس کرونا از بهداشت بازار شب عید قافل نیستیم و مردم هرگونه تخلف را به سامانه ۱۹۰ اعلام کنند و ماهمیشه هوشیار هستیم و اجازه نمیدهیم سودجویان از این موقعیت سواستفاده کنند.

   390 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای