امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 1 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 10:30 | تعداد بازدید : 8408 نفر | امتیاز خبر :
 • کشف بیش از ۲۳۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق استان تهران

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار عبدالرضا ناظری در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شرق استان تهران که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان پیشوا برگزار شد، با اشاره به شعار ...

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران با اعلام دستگیری ۳۳۸ نفر قاچاقچی در طول یکسال گذشته، تصریح کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده بیش از ۲۳۳ میلیارد ریال است.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سردار عبدالرضا ناظری در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شرق استان تهران که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان پیشوا برگزار شد، با اشاره به شعار نیروی انتظامی در سال جاری «همه با هم برای امنیت و آرامش است» اظهار داشت: تحقق شعار امسال همکاری نزدیک و مستمر مسئولین سازمان ها و نهادهای مختلف را با نیروی انتظامی می طلبد.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران تصریح کرد: امنیت و آرامشی که امروز در شرق استان تهران شاهد هستیم و بحمدالله نسبت به سنوات قبل افزایش پیدا کرده، مخصوصا احساس آرامش و امنیت در بین مردم، مرهون همکاری و همراهی تمامی دستگاه های متولی امنیت است.

  وی افزود: نبود رده های استانی و یا نمایندگی رده های استانی در مجموعه های سازمان و نهادها، مشکلاتی را بعضا در اجرای بهتر مأموریت ها بوجود آورده است.

  ناظری گفت: با تفویض اختیار سازمان ها و نهادهایی که ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با امنیت دارند، با متناظر خود در هر شهرستان شرق استان تهران و تفویض اختیار بیشتر به روسای برخی از سازمان ها و نهادها، قطعا شاخص امنیت بسیار بالاتر می رود.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران با در ادامه سخنان خود به ارائه گزارش یکساله نیروی انتظامی شرق استان تهران (از مهرماه سال گذشته تا ۳۱ شهریور امسال) پرداخت و افزود: در یکسال گذشته بیش از ۵ تن و ۶۰۰ کیلو انواع مواد مخدر توسط مأمورین نیروی انتظامی در سخت ترین شرایط کشف شده که حدود ۳۰ درصد پیشرفت داشته است.

  وی با اشاره به انهدام بیش از ۳۵ باند قاچاق در یکسال گذشته، گفت: در طول این مدت ۵۹۸۰ نفر معتاد دستگیر و تحویل کمپ ها شده اند.

  سردار ناظری همچنین از افزایش ۴۹ درصدی کشفیات سلاح و مهمات در شرق استان تهران خبر داد.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تصریح کرد: نیروی انتظامی اولویت های مأموریتی خود را برگرفته از فرمایش رهبر انقلاب، بحث مبارزه با قاچاق کالا قرار داده است.

  وی با اعلام دستگیری ۳۳۸ نفر قاچاقچی، افزود: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در طول یکسال گذشته بیش از ۲۳۳ میلیارد ریال است که ۳۳ درصد افزایش داشته است.

  ناظری گفت: در جرائم خشن با تلاش نیروی انتظامی و دستگاه های مختلف بیش از ۲۴ درصد وقوع قتل کاهش داشته در حالی کشف آن ۴ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران، ریشه قتل ها و جرائم خشن را مسائل فرهنگی و اجتماعی دانست.

  وی از دستگیری بیش از ۲۱ هزار سارق توسط مأمورین نیروی انتظامی خبر داد و افزود: ۲۳۱۱ دستگاه خودرو مسروقه با ۱۰۸ درصد افزایش و ۱۳۰۴ دستگاه موتور سیکلت مسروقه با ۸۶ درصد افزایش نسبت به سال گذشته کشف شده است.

  سردار ناظری با اشاره به افزایش حدود ۲۰ درصدی سرقت های خرد، اظهار داشت: این سرقت ها عمدتا توسط معتادین متجاهر صورت گرفته است.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران با انتقاد از نبود جاده کمربندی در اکثر شهرستان های شرق استان تهران، تصریح کرد: در شرق استان تهران علیرغم وجود محورهای مهم ترانزیتی، ۱۲ درصد تلفات رانندگی کاهش پیدا کرده است.

  وی افزود: در طول یکسال گذشته بیش از ۴۸ هزار خودرو و موتور سیکلت متخلف توقیف شده و بیش از ۲۲۰۰ مورد اعمال قانون داشتیم.

  ناظر تعداد تماس مردم به شماره ۱۱۰ پلیس را با ۳۳ افزایش، بیش از ۳۳۰ هزار تماس اعلام کرد و گفت: این میزان تماس، نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به پلیس است.

  فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران همچنین از بیش از ۲۰ هزار مشاوره رایگان به مردم و برگزاری ۹۷۰ جلسه آموزش همگانی در طول یکسال گذشته خبر داد.

  ۲۶۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای