امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 21 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:49 | تعداد بازدید : 6405 نفر | امتیاز خبر :
 • «کشت و صنعت پیشوا» در یک قدمی تولید

  «کشت و صنعت پیشوا» در یک قدمی تولید است. به گزارش ندای پیشوا؛ واحد تولیدی «کشت و صنعت پیشوا» که چند سالی به دلیل برخی مشکلات به ویژه در زمینه مالی به تعطیلی ...

  «کشت و صنعت پیشوا» در یک قدمی تولید است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ واحد تولیدی «کشت و صنعت پیشوا» که چند سالی به دلیل برخی مشکلات به ویژه در زمینه مالی به تعطیلی کشیده شده و خاک می خورد، با تلاش سرمایه گذار جدید و پیگیری و همکاری فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان در یک قدمی تولید قرار گرفت.

  سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار به همراه رؤسای ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان و کارشناس محیط زیست از واحد کشت و صنعت پیشوا بازدید و روند بهینه سازی خط تولید و رفع برخی مشکلات بهداشتی و زیست محیطی را بررسی کردند.

  معاون فرماندار در جریان بازدید از این مجموعه تولیدی گفت: به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید، عزم مدیریت اجرایی شهرستان حمایت از واحدهای تولیدی و کمک به توسعه فعالیت تولیدی آنهاست.

  وی افزود: ضرورت دارد تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی تعامل و ارتباط بیشتری با یکدیگر داشته باشند تا کمتر درگیر مشکلات اداری شده و خللی در روند فعالیت تولیدی شهرستان ایجاد نشود.

  جعفری خاطر نشان کرد: بانک ها می توانند با ارائه تسهیلات ارزان و در نظر گرفتن دوره های تنفس طولانی مدت، مشکلات بخش تولید در زمینه تأمین نقدینگی مورد نیاز را برطرف و به پیشرفت صنعتی شهرستان کمک کنند.

  مسئولان پس از بازدید از بخش های مختلف این واحد از اقدامات صورت گرفته جهت رعایت استانداردهای بهداشتی ابراز رضایت و راهکارهایی جهت رفع مشکل پساب آن ارائه کردند.

  بر اساس این گزارش، این واحد تولیدی در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد استانداردهای مورد نیاز بهداشتی و زیست محیطی را تأمین کرده و به زودی تولید آزمایشی خود را آغاز خواهد کرد.

  ۴۲۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای