امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 3 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:21 | تعداد بازدید : 7780 نفر | امتیاز خبر :
 • کشاورزان پیشوا ۵۱۰۰ تن گندم تحویل مراکز خرید دادند

  به گزارش نداي پيشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: کشاورزان پیشوا تاکنون ۵۱۰۰ تن گندم به سیلوهای جنوب شرق استان تهران تحویل داده اند و این روند طبق روال سال های گذشته ادامه ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا گفت: کشاورزان پیشوا تاکنون ۵۱۰۰ تن گندم به سیلوهای جنوب شرق استان تهران تحویل داده اند و این روند طبق روال سال های گذشته ادامه دارد.

  حسین عباسی در جریان بازدید از مراکز دپوی گندم افزود: سیلوی منصوریان، سیلوی ورامین، سیلوی کهریزک مندگان و کارخانه صنایع آرد ورامین چهار مرکز خرید گندم در جنوبشرق استان تهران است که کشاورزان پیشوا نیز گندم خود را به این مراکز تحویل می‌دهند.

  وی با بیان اینکه امسال ۴۳۰۰ هکتار از اراضی پیشوا به کشت گندم اختصاص یافته، گفت: کشاورزان شهرستان پیشوا بر اساس باور ملی خود هرساله گندم برداشت شده را با هدف تبدیل به نان برای سفره های مردم به سیلوها می فرستند.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: تاکنون ۵۱۰۰ تن گندم از سوی کشاورزان پیشوا تحویل ۴ مرکز خرید و نگهداری شده است و این روند طبق روال سال های گذشته ادامه دارد.

  عباسی میزان مبارزه با سن زدگی گندم پیشوا را در امسال بسیار مطلوب و رضایت‌بخش ارزیابی کرد و گفت: کارشناسان سیلوهایی که گندم پیشوا در آنها نگهداری می شود بر این باور هستند که گندم پیشوا از کیفیت و سلامت بالایی برخوردار است.

  ۷۸۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای