امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:55 | تعداد بازدید : 813 نفر | امتیاز خبر :
 • کسانی که حرف از مذاکره با آمریکا می زنند بزرگ شده تمدن غرب هستند/ آثار برخوردها در قوه قضائیه مشاهده شود

    امام جمعه موقت پیشوا با بیان این که کسانی که حرف از مذاکره با آمریکا می زنند بزرگ شده تمدن غرب هستند گفت: آثار برخورد قوه قضائیه باید مشاهده شود و تمام ...

   

  امام جمعه موقت پیشوا با بیان این که کسانی که حرف از مذاکره با آمریکا می زنند بزرگ شده تمدن غرب هستند گفت: آثار برخورد قوه قضائیه باید مشاهده شود و تمام اموال به مردم برگردد/

  به گزارش ندای پیشوا, حجت الاسلام و المسلمین قاسم الحایی سحر امام جمعه موقت شهرستان پیشوا در خطبه های نمازجمعه این هفته که با رعایت کامل پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد اظهار کرد: اهل بیت (ع) به ما فرمودند اولین قدمی که می خواهی برداری و به سمت آخرت حرکت کنی ترک معصیت است اساس و بنیان تقوا همین است اگر شخصیت خوبی از خود میخواهی به جا بگذاری باید اساس آن را درست چیدمان کنی تقوا قوام است و قوام تقوا ترک معصیت است.

  وی افزود: هر چیزی که به قلبت ضرر می رساند از آن دوری کن بعضی وقت ها دوست و همسایه و فامیل وکتاب و مطلب برای قلب ما ضرر دارد و باید دوری کرد بعضی رفاقت ها قلب انسان را بیمار می کند بعضی ها با مسئولیت از خدا دور می شوند همه که مثل شهید نواب صفوی نیستند که گفتند در این حکومت اسلامی ولایت فقیه اگر عمرم کفاف داد به جاروکشی خیابان نیز افتخار می کنم شهید حاج قاسم سلیمانی نیر فرمودند که قبل از این که شهید بشوی باید شهید بشوی باید مفهوم شهادت در زندگی خود را پیاده کنی.

  حجت الاسلام الحایی سحر با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی عنوان کرد: روز ۶ تا ۱۲ تیر به عنوان حقوق بشر آمریکایی نام گذاری شده است این سیاهی و کارنامه مملو از جنایات آمریکا نمونه ای از آن ها در این یک هفته ۶ تیر تا ۱۲ تیر ۶۷ است که سقوط هواپیمای مسافربری که ۲۹۰ نفر توسط آمریکا شهید شدند و یکی دونفر از این شهدا در گلزار شهدای صحن مطهر پیشوا دفن هستند این جنایات را نباید کسی فراموش کند.

  الحایی با اشاره این که نباید کسی از مذاکره با آمریکا حرف بزند بیان کرد: در این روز ها متاسفانه بعضی از مسئولین دم از مذاکره و ارتباط با آمریکا می زنند عمده آن در سال ۸۳ و دولت وقت علنا اعلام کردند که امروز ارتباط با آمریکا یک ارتباط معمول و حساب شده در ساختار جهانی توصیف شده است و ایران باید در این ساختار قرار بگیرد حتی در نمازجمعه تهران اعلام کردند که این مذاکرات به شکلی باید طراحی شود ولی چیزی که از جنایات آمریکا ثبت و ضبط است همان تعبیر امام(ره) می باشد که آمریکا شیطان بزرگ است از آمریکا انتظار دوستی و رفاقت و مذاکره نداشته باشید که مذاکره با آن ها یک استراتژیک غلطی است سردار سرافراز ما شهید حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند که اعتراف خودشان بود که نمونه ای از جنایات آمریکا است.

  وی ادامه داد: کاری به حقوق بشر درون آمریکا درحال حاضر نداریم که نابود شدند ۷۵ کشور پرچم آمریکا را آتش زدند این همان وعده راستین رهبر معظم انقلاب و قبل تر حضرت امام(ره) است که فرمودند استکبار رو به افول است آمریکا رو به شکست است این وعده خدا است در این مسئله تردید نباید داشته باشیم.

  امام جمعه موقت پیشوا تصریح کرد: روسیاهی برای کسانی می ماند که هنوز امید به آمریکایی ها دارند و دم از مذاکره می زنند این آقایانی که با این فصاحت و وقاحت دم از مذاکره می زنند بزرگ شده آمریکا و تمدن غرب هستند و درس و مدرک از آمریکا گرفتند این ها اعتقادات خود را رو می کنند که این آخر اعتقاد ما است و تا زمانی که مسئولیت داریم غیر از آمریکا چیزی را قبول نداریم اعتقادی به درون کشور و نیروی حزب اللهی و بسیجی ندارند این حضرات کجا در جمع متدینین حاضر شدند؟ کدام مسجد؟ کدام هیئت؟کدام نمازجمعه؟ کجا؟

  حجت الاسلام الحایی با اشاره به اقدامات اخیر قوه قضائیه اظهار کرد: از قوه قضائیه تشکر می کنیم با همین برنامه ریزی پیش بروید ملاحظه سفارش ها را نکنید پرونده های تخلفات را از خود قوه قضائیه به صورت جدی دنبال کنید تا زمانی که مردم احساس کنند و احساس رضایت مندی شود هنوز به رضایت مندی نرسیدیم این برخوردها باید محاکمه جدی باشد و اموال به مردم برگردد این مال ها کجا می رود؟ سکه ها کجا رفت؟ خودروها کجا رفت؟ چرا خودروها گران تر شد؟آثار برخوردها باید مشاهده شود.

  وی افزود: متاسفانه دولت مقوله گرانی ها را رها کرده است چون هیچ وقت خودش کف بازار نیست از بازاری که مردم خرید می کنند خرید نمی کند و نمی داند چه بر سر مردم در گرانی ها اتفاق ها افتاده است.

  امام جمعه موقت پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: استدعایی که از قوه قضائیه و عزیزان شهرستان چه ریاست دادگستری و چه دادستان محترم و قضات دارم این است که یک سری به بازار بزنند و نرخ مصوب را با نرخ عرضه در بازار بررسی کنید تفاوت را بسنجید و تذکر دهید و برخورد کنید مردم تحت فشار هستند.

  http://nedayepishva.com/?p=63437&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   379 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای