امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 10 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:09 | تعداد بازدید : 10965 نفر | امتیاز خبر :
 • کرونا ملیت نمی‌شناسد، اتباع افغانستانی نیز مسائل بهداشتی را جدی بگیرند

  حسین عباسی روز سه‌شنبه در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: مقابله با شیوع ویروس کووید ۱۹(کرونا) به عزم و اراده تمامی مردم ...

  حسین عباسی روز سه‌شنبه در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار کرد: مقابله با شیوع ویروس کووید ۱۹(کرونا) به عزم و اراده تمامی مردم و مسئولان نیاز دارد و اگر به این باور نرسیم که ممکن است هر لحظه، هر یک از افراد جامعه به این بیماری مبتلا شوند، نمی‌توان در اقدامات انجام شده توفیقی به دست آورد.

  وی گفت: این بیماری با تمامی خطرات و تهدیداتی که برای سلامتی افراد به همراه دارد، به خوبی قابل کنترل است به شرط آن که مردم نیز با اعتماد به مسئولان و کارشناسان، علاوه بر رعایت بهداشت فردی، از حضور در مناطق مختلف شهر و پرهیز از اجتماعات خودداری کرده و زنجیره انسانی انتقال این ویروس را قطع کنند.

  وی تأکید کرد: ابتلا به ویروس کرونا، ارتباطی با جنسیت، سن و سال و ملیت افراد ندارد لذا از اتباع افغاستانی مقیم این شهرستان خواست تا با رعایت اصول بهداشتی، از شیوع این ویروس جلوگیری کرده و از برگزاری اجتماعات و حضور در مجامع عمومی خودداری کنند.

  عباسی تصریح کرد: تمامی امکانات شهرستان پیشوا برای مقابله با ویروس کرونا بسیج شده، اماکن عمومی به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود، مراکز عمومی نظیر باشگاه‌های ورزشی، بازارهای روز، کلاس‌های علمی و فرهنگی، فرهنگسراها، زیارت امامزادگان و حتی نماز جمعه تعطیل شده ولی این فعالیت‌ها تا با همکاری مردم در عدم حضور در شهر همراه نباشد، نمی‌توان به نتیجه مطلوب رسید.

  شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  بر اساس منابع غیر رسمی، علاوه بر این جمعیت، بیش از ۴۰ هزار اتباع افغانستانی در پیشوا زندگی می‌کنند.

  ۲۱۵ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای