امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 29 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:44 | تعداد بازدید : 804 نفر | امتیاز خبر :
 • کرونا ظرفیت‌های پنهان پیشوا را نمایان کرد

    فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ویروس کرونا ظرفیت های پنهان پیشوا را نمایان کرد/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای اداری این شهرستان که در محل فرمانداری برگزار ...

   

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ویروس کرونا ظرفیت های پنهان پیشوا را نمایان کرد/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست شورای اداری این شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: همکاری، تعامل و روحیه خوب موجود میان مجموعه‌ها و دستگاه‌های مختلف شهرستان این نوید را می دهد که مشکلات با سرعت بیشتر حل شده و آینده روشنی برای منطقه رقم بخورد.

  وی افزود: یکی از نقایص شهرستان، فقدان بیمارستان است و در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا وجود بیمارستان می‌توانست به آرامش و درمان مردم کمک کند و نبود آن باعث مضاعف شدن تلاش و زحمات دستگاه‌ها و در راس آنها شبکه بهداشت و درمان شد.

  عباسب بیان کرد: اعضای شورای تامین نیز به این موضوع ورود کرده و با تشکیل ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در سطح شهرستان عمده دستگاه‌ها در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

  وی گفت: گروه‌های جهادی نیز برای مقابله با کرونا پا به میدان گذاشتند و توانستیم با همفکری و کمک‌هایی که صورت گرفت و ارتباط موثر با وزارت دفاع، بخشی از نیازمندی‌های منطقه را تامین کنیم که با تلاش امام جمعه و افراد داوطلب در دسترس مردم قرار گرفت.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: کمبودها از یک طرف و هم‌افزایی‌ها و همدلی‌ها از طرف دیگر شرایط و تجارب جدیدی را به وجود آورد و بسیاری از ظرفیت‌های پنهان بروز و ظهور پیدا کرد.

  وی ادامه داد: طبخ و توزیع غذای رایگان، غربالگری، کمک به اقشار آسیب دیده، حضور طلاب و گروه های جهادی و… صحنه‌های بی نظیری را خلق کرد و همه این‌ تلاش‌ها در نهایت منجر به عبور از شرایط ویژه کرونا بود.

  عباسی گفت: برای قدردانی و جبران زحمات کادر درمان و همه افراد و گروه‌هایی که به نوعی در مقابله با کرونا دخیل بوده‌اند و به منظور پیشگیری از اوج‌گیری شیوع بیماری، لازم است مراقبت‌ها تداوم یابد.

  http://nedayepishva.com/?p=63547&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   113 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای