امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 22 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:16 | تعداد بازدید : 966 نفر | امتیاز خبر :
 • کرونا در پیشوا به مرز بحران رسید

  فرماندار پیشوا با اشاره به بحرانی شدن وضعیت کرونا در این شهرستان گفت: آئین های محرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به بحرانی شدن وضعیت کرونا در این شهرستان گفت: آئین های محرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روند ابتلا به کرونا در شهرستان پیشوا سیر صعودی یافته و از نارنجی به قرمز تغییر وضعیت داده است متاسفانه به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا در شهرستان به وضعیت بحرانی رسیده است و اگر نتوانیم روند افزایشی را متوقف کنیم با توجه به ظرفیت های محدود درمانی منطقه قطعا شرایط نگران کننده ای پیش رو خواهیم داشت.

  وی افزود: در این وضعیت همکاری  همراهی بیش از گذشته مردم را می طلبیم که تا حد امکان در خانه بمانند و برای خروج از منزل نیز حتما از ماسک استفاده نموده و به عنوان یک حق الناس خود را ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بدانند.

  فرماندار پیشو ا تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ایام محرم حسینی و شروع آئین های عزاداری مردم نسبت به رعایت شیوه نامه های ابلاغی ستاد کرونا احساس وظیفه نموده و به کادر درمانی و مسئولان در کنترل و رسیدن به وضعیت مطلوب کمک نمایند.

  وی گفت: همچنین از مردم مومن و نیکوکار شهرستان پیشوا می خواهم تا حد امکان نذورات حسینی را به صورت بسته های خشک و از طریق ستاد جمع آوری کمک های مومنانه به دست نیازمندان برسانند.

  http://nedayepishva.com/?p=65387&preview=true لینک کوتاه

   83 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای