امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:04 | تعداد بازدید : 991 نفر | امتیاز خبر :
 • کرونا بانک کشاورزی پیشوا را تعطیل کرد

  ابتلا کلیه کارکنان بانک کشاورزی شعبه پیشوا به بیماری کرونا، موجب تعطیلی یک‌ هفته‌ای این بانک شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسئولان تنها بانک کشاورزی شعبه شهرستان پیشوا با نصب پلاکاردی اعلام ...

  ابتلا کلیه کارکنان بانک کشاورزی شعبه پیشوا به بیماری کرونا، موجب تعطیلی یک‌ هفته‌ای این بانک شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مسئولان تنها بانک کشاورزی شعبه شهرستان پیشوا با نصب پلاکاردی اعلام کردند که با ابتلای تمامی کارکنان این بانک به بیماری کرونا، خدمات‌رسانی این شعبه به مدت یک هفته تعطیل شد.

  فرماندار پیشوا روز جمعه در این رابطه به خبرنگار ندای پیشوا گفت: کرونا هنوز در کشور ریشه‌کن نشده بلکه با عدم رعایت اصول بهداشتی، در برخی از مناطق کشور بار دیگر این بیماری گسترش یافته است.

  حسین عباسی افزود: همکاری و همراهی مردم پیشوا در مقابله با ویروس کرونا، شرایط مناسبی را برای این شهرستان رقم زده ولی عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند بار دیگر شرایط نامناسبی را به همراه آورده و محدودیت‌های اعمال شده در روزهای نخست شیوع این بیماری را بازگرداند.

  وی تصریح کرد:برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، تمامی مردم، مسوولان، گروه‌های جهادی، سپاه و بسیج، ائمه جمعه و جماعات وارد میدان شدند تا خطر ابتلاء افراد به این بیماری کاهش یابد ولی عدم رعایت موارد بهداشتی می‌تواند نتیجه مطلوب حاصله را بی‌اثر کند که نمونه آن ابتلاء کارکنان بانک کشاورزی و تعطیلی یک هفته این شعبه است.

  فرماندار پیشوا از مردم خواست تا بیش از گذشته مسائل بهداشتی را رعایت کنند، در هنگام خروج از منزل از ماسک استفاده کرده و این واقعیت را بپذیرند که این بیماری خطرناک، همچنان در کمین سلامتی جامعه است.

  وی از مشتریان بانک کشاورزی پیشوا خواست تا برای دریافت خدمات بانکی، از  شعب شهرستان‌های مجاور  استفاده کنند.

  پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

  http://nedayepishva.com/?p=63712&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای