امروز : دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 4 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:54 | تعداد بازدید : 1189 نفر | امتیاز خبر :
 • کثرت مددجویان بهزیستی خارج از توان پیشوا است

  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به شانه خالی نکردن سازمان های متولی از زیربار مسئولیت گفت: کثرت مددجویان بهزیستی خارج از توان شهرستان پیشوا است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ...

  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به شانه خالی نکردن سازمان های متولی از زیربار مسئولیت گفت: کثرت مددجویان بهزیستی خارج از توان شهرستان پیشوا است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیداحمد خادم معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در دیدار با حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا اظهار داشت: با نگاه عالمانه و پرهیز از تک روی و بهره گیری از خرد جمعی به دنبال خدمات موثر به جامعه هدف بهزیستی و توانمندسازی آنان هستیم پیشوا قطب کشاورزی است و با توجه به این پتانسیل و با حمایت و تقویت بازار محصولات به ویژه ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی از این ظرفیت برای توانمندسازی افراد تحت پوشش بهزیستی استفاده کنیم.

  وی افزود: وقتی یک تولید کننده زمینه خرید محصول معلولان را فراهم نماید و از آنان در عرصه تولید بهره بگیرد در واقع زکات کارش را پرداخته است نیمی از جمعیت پیشوا بومی و نیمی مهاجر و اتباع است و توسعه خدمات اجتماعی و توانبخشی در این شهرستان را باید با یک مدل و پروتکل منطقی پیگیری کنیم.

  خادم تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های محدود بهزیستی استان برای توسعه خدمات بیشتر به کمک های مردمی نیاز داریم باتوجه به حضور گسترده اتباع در شهرستان باید بستر و زیرساخت لازم برای ارائه خدمات توانبخشی و اجتماعی فراهم شود و در این میان سازمان های جهانی که متولی امور اتباع هستند نباید شانه خالی نمایند بلکه باید نقش خود را در ایجاد فضاهای مورد نیاز ایفا کنند.

  وی گفت: این تعداد خانوار تحت پوشش خارج از توان شهرستان است و باید پراکندگی آنها به گونه ای مدیریت شود که بتوانند از خدمات بهره ببرند.

  http://nedayepishva.com/?p=64733&preview=true لینک کوتاه

   74 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای