امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 28 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:00 | تعداد بازدید : 382 نفر | امتیاز خبر :
 • کتاب آداب روزانه | عادتهای رفتاری افراد موفق و بزرگان هنر و اندیشه

  به گزارش ندای پیشوا؛ احتمالاً شما هم با ما هم‌عقیده هستید که همه‌ی بحث مدیریت زمان و انضباط شخصی، این نیست که با استفاده از انواع #نرم افزارهای مدیریت زمان یا تنظیم چند چک لیست و ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ احتمالاً شما هم با ما هم‌عقیده هستید که همه‌ی بحث مدیریت زمان و انضباط شخصی، این نیست که با استفاده از انواع #نرم افزارهای مدیریت زمان یا تنظیم چند چک لیست و جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی، همان کاری را که پیش از این انجام می‌دادیم، کمی منظم‌تر و دقیق‌تر انجام دهیم؛ گاهی باید به کلی انتخاب‌ها و عادت‌های خود را تغییر دهیم و با رفتارها و روش‌های تازه‌ای جایگزین کنیم.

  شاید به همین علت، عادتهای رفتاری افراد موفق برای بسیاری از ما جالب است و با مراجعه به این عادتها، می‌کوشیم از آن‌ها برای اصلاح و بهبود سبک زندگی خود الهام بگیریم.

  هم‌چنین می‌توان گفت یکی از علت‌های استقبال از زندگینامه افراد موفق، در کنار‌ آشنایی با مدل ذهنی آن‌ها، این است که بتوانیم از برنامه روزانه افراد موفق و عادتهای آن‌ها به عنوان الگویی برای برنامه ریزی روزانه خود استفاده کنیم و برنامه زندگی خود را نه فقط منظم‌تر، بلکه متحول کنیم.

  اگر شما هم با آن‌چه تا این‌جا گفتیم، هم‌عقیده هستید، مطالعه‌ی کتاب آداب روزانه نوشته‌ی میسن کاری (Mason Currey) می‌تواند یک گزینه‌ی جذاب برایتان باشد.

  عادتهای رفتاری انسان های موفق - کتاب آداب روزانه - نوشته میسن کاری - ترجمه مریم مومنی - انتشارات ماهی

  میسن کاری در این کتاب، نگاهی متفاوت با سایر روایت‌های زندگینامه‌ای رایج دارد. او به سراغ آثار، نوشته‌ها و مصاحبه‌های حدود صد و شصت نفر از بزرگان رفته و کوشیده عادتهای زندگی و جزئیات الهام‌بخش سبک زندگی روزانه‌ آن‌ها را استخراج کند (با توجه به حجم کتاب و تعداد افراد، می‌توانید حدس بزنید که به هر نفر حدوداً یک تا سه صفحه اختصاص داده شده است).

  ۷۶۲ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای