امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 23 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:57 | تعداد بازدید : 4622 نفر | امتیاز خبر :
 • کاهش ۸۶ درصدی تصادفات پیشوا نتیجه عملکرد پلیس راهور

  فرماندار پیشوا گفت: محدودیت راهور در پیشوا تصادفات جاده ای را ۸۶ درصد کاهش داده است. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی امروز در دیدار با سرگرد علی قاسم رئیس جدید پلیس راهنمایی ...

  فرماندار پیشوا گفت: محدودیت راهور در پیشوا تصادفات جاده ای را ۸۶ درصد کاهش داده است.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی امروز در دیدار با سرگرد علی قاسم رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پیشوا با تأکید بر ارتقای امکانات پلیس راهور این شهرستان و ضرورت همکاری پلیس راهور با مجموعه فرمانداری و شهرداری، گفت: با توجه به مسئولیت و نقش پلیس راهنمایی و رانندگی، تلاش می‌کنیم تا امکانات راهور در شهرستان ارتقا یابد.

  عباسی افزود: نظم و مقررات پایه امنیت و تأمین آن از جمله وظایف نیروی انتظامی است که این نهاد خوشبختانه در این زمینه خوش درخشیده و عملکرد خوبی داشته است.

  وی با اشاره به مزیت‌ها و محدودیت‌های موجود در شهرستان، گفت: پیشوا در بحث تصادفات جاده‌ای، از کاهش ۸۶ درصدی برخوردار بود و توانست رتبه اول کاهش تصادفات فوتی را طی ۶ ماه ابتدای سال جاری در میان شهرستان‌های شرق استان تهران کسب نماید.

  عباسی گفت: مردم پیشوا علاقه و احساسات ناگسستنی نسبت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند و همواره با پیشتازی در امور مختلف، همراهی و حمایت خود را از مسئولان اعلام داشته‌اند که این مسئولیت مدیران را بیشتر می‌کند.

  وی با بیان اینکه در شهرستان پیشوا کار مضاعف مدیران و یا کم‌کاری آنها به خوبی هویدا است، گفت: آنچه برای ما به‌عنوان‌نماینده عالی دولت در شهرستان حائز اهمیت است، میزان تلاش و همت مدیران برای رفع نواقص و دستیابی به اهداف پیش‌رو است.

  فرماندار پیشوا عنوان داشت: پلیس راهور شهرستان باید با دید کارشناسی و مشورتی، طرح‌های ماندگار و خوبی را ارائه داده و وظایف محوله را به نحو مطلوبی در شهرستان به انجام رساند.

   634 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای