امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 08:46 | تعداد بازدید : 5300 نفر | امتیاز خبر :
 • کاهش آسیب های اجتماعی اولویت آموزش و پرورش پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: کاهش آسیب های اجتماعی اولویت آموزش و پرورش پیشوا باشد. به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا اظهار داشت: با توجه به نقش ...

  فرماندار پیشوا گفت: کاهش آسیب های اجتماعی اولویت آموزش و پرورش پیشوا باشد.
  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا اظهار داشت: با توجه به نقش آموزش و پرورش در آموزش مهارت‌ها، این نهاد عامل مهم و سد محکمی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

  عباسی گفت: پرداختن به مسائل و آسیب‌های اجتماعی جز اولویت‌های آموزش و پرورش بوده و در جلسات مختلف به ویژه شورای آموزش و پرورش اهتمام‌نظر ویژه‌ای در این خصوص وجود دارد.

  وی بیان داشت: اقدامات فرهنگی و اجتماعی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی فقط وظیفه یک دستگاه و اداره نیست بلکه نیاز به همکاری، هم‌افزایی و همسویی سایر دستگاه‌هاست.

  فرماندار پیشوا افزود: پیشبرد مسائل فرهنگی و اجتماعی مستلزم احساس مسئولیت اجتماعی در کنار احساس مسئولیت اداری است و در این راستا باید از هرگونه سهل‌انگاری و غفلت پرهیز کرد.

  عباسی با بیان اینکه ایام و مناسبت‌های مختلف فرصت مناسبی است تا توجه بیشتری به موضوع شادابی و نشاط اجتماعی بر پایه فرهنگ اسلامی‌ایرانی صورت بگیرد گفت: تلاش شود با استمرار این گونه فعالیت‌ها، فضای ذهنی آرام و مفرحی برای مردم ایجاد کرد.

  وی اظهار داشت: با توجه به عملکرد مثبت واحد سوادآموزی شهرستان پیشوا در سطح استان، اقدامات این حوزه باید همچنان با قوت ادامه یابد و از هر فرصتی جهت ترویج امر سوادآموزی بهره گرفته شود.

  فرماندار پیشوا با اشاره به اینکه میز خدمت در جمعه هر هفته در محل مصلای نماز جمعه با حضور یکی از ادارات شهرستان برپا می‌شود تا مردم دسترسی راحت‌تری به مسئولان و کارشناسان ادارات داشته باشند عنوان داشت: نشست پرسش و پاسخ مردم و مسئولان با حضور اعضای شورای اداری شهرستان هر هفته در یکی از مساجد شهر و یا روستاها برگزار می‌شود که از این فرصت می‌توان جهت ترویج مباحث فرهنگی و اجتماعی و رفع مشکلات موجود بهره گرفت که بی‌شک خروجی آن ارائه خدمات بهتر و بهینه‌تر به مردم است.

  عباسی افزود: ارتباط تنگاتنگ مردم و مسئولان یک اصل مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مدیران شهرستان پیشوا باید با تعریف راهکاری مناسب، دسترسی مردم را تسهیل کنند تا شهروندان بتوانند راحت و بی‌واسطه مشکلات خود را با مسئولان در میان بگذارند.

   618 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای