امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:16 | تعداد بازدید : 558 نفر | امتیاز خبر :
 • “کانون تفکر زنان و خانواده” در پیشوا تشکیل شد

  مشاور امور بانوان فرمانداری پیشوا گفت: کانون تفکر زنان و خانواده با توجه به اهمیت حوزه بانوان و خانواده در پیشوا تشکیل شد/ عاطفه سادات نصیری مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا در ...

  مشاور امور بانوان فرمانداری پیشوا گفت: کانون تفکر زنان و خانواده با توجه به اهمیت حوزه بانوان و خانواده در پیشوا تشکیل شد/

  عاطفه سادات نصیری مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: کانون تفکر زنان و خانواده به همت کمیسیون امور بانوان شهرستان پیشوا تشکیل شد.

  وی افزود: این کانون با توجه به اهمیت حوزه بانوان و خانواده و با هدف سیاست‌گذاری، فکرپژوهی و تصمیم‌سازی در این حوزه شکل‌گرفت در کانون تفکر با تجمیع نظرات و بهره‌گیری از اید‌ه‌های بانوان فرهیخته و خلاق شهرستان، نسبت به تولید محتوا و خوراک فکری در حوزه زنان و خانواده اقدام می‌شود.

  نصیری تصریح کرد:شناخت اولویت‌ها، مشکلات و آسیب‌ها و برنامه‌ریزی در جهت رفع مسائل از دیگر مواردی است که در این کانون دنبال می‌شود.

  وی ادامه داد: در این تشکیلات به دنبال آن‌هستیم تا ضمن قوام‌بخشی به بنیان خانواده، زمینه‌ی توانمندسازی، حضور، مشارکت و اثرگذاری زنان در امور شهرستان تقویت گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=63328&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   137 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای