امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:26 | تعداد بازدید : 4372 نفر | امتیاز خبر :
 • کاستی های حوزه کتاب در بخش جلیل آباد رصد می شود/ بازدید بخشدار از کتابخانه طارند بالا

  به گزارش ندای پیشوا؛ سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد ضمن بازدید از کتابخانه روستای طارند بالا گفت: مشکلات و کاستی های حوزه کتاب را رصد کرده و برای حل آن چاره ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد ضمن بازدید از کتابخانه روستای طارند بالا گفت: مشکلات و کاستی های حوزه کتاب را رصد کرده و برای حل آن چاره اندیشی می کنیم.

  سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ترویج فرهنگ کتابخوانی در این ماه، از کتابخانه عمومی روستای طارند بالا بازدید کرد.

  حسینی در این بازدید با اشاره به اهمیت و ضرورت فرهنگ کتابخوانی افزود: وظیفه همه متولیان جامعه است که که نسبت به ترویج این فرهنگ مهم اقدام عملی نموده تا نسلهای آینده خود را در برابر تمامی تهدیدات متنوع دشمن از مسیر دانایی و دانش اندوزی حفظ نمایند.

  وی در ادامه بیان داشت: جامعه ای که کتاب را بعنوان مرجع خود قرار دهد همیشه موفق است و باید تلاش کنیم تا کتاب را در سبد مصرفی خانوار جای گیرد.

  بخشدار جلیل آباد در پایان خاطر نشان کرد: مشکلات و کاستی های حوزه کتاب را رصد می کنیم و برای حل معضلات آنها تمهیدات لازم را انجام خواهیم داد.

  ۹۰۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای