امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۸ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۴۷ | تعداد بازدید : 8282 نفر | امتیاز خبر :
 • کارگاه اقتصاد مقاومتی گامی به سوی خودکفایی شهرداری پیشوا در حوزه مبلمان شهری

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حکمت امیری در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و کارگاه اقتصاد مقاومتی با هدف آگاهی مردم،اصحاب ...

  کارگاه اقتصاد مقاومتی گامی به سوی خودکفایی شهرداری پیشوا در حوزه مبلمان شهری

  شهردار پیشوا گفت:با ایجاد کارگاه اقتصاد مقاومتی در باغ ملی پیشوا توانستیم بخشی از نیازهای شهر در حوزه مبلمان شهری را تامین کنیم و از همین رو در هزینه ها صرفه جویی چشم گیری داشته باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حکمت امیری در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری و کارگاه اقتصاد مقاومتی با هدف آگاهی مردم،اصحاب رسانه، سازمان ها و متخصصان با ابعاد مختلف حوزه کاری شهرداری پیشوا و انتقال تجربیات آنها با یکدیگر و معرفی به روز ترین تجهیزات مدیریت شهری برگزار شده است.

  وی محورهای برپائی این نمایشگاه را خدمات شهری، مبلمان شهری، عمران و توسعه شهری، مدیریت پسماند، فضای سبز، مدیریت بحران، شهرداری الکترونیک، ماشین آلات و تجهیزات و آموزش و پژوهش شهری برشمرد شهردار پیشوا گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای شهرداری پیشوا در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.
  امیری همچنین اظهار کرد :برگزاری چنین نمایشگاهی توسط شهرداری پیشوا بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث عمده ای نظیر ارتقای شاخص های توسعه شهری، شناسائی درآمدهای پایدار و ‌توسعه زیرساختهای شهری می تواند نقاط قوت و ضعف شهرداری را تا حدود زیادی برای متخصصان و مردم مشخص سازد.

  وی در ادامه بیان داشت:با ایجاد کارگاه اقتصاد مقاومتی در باغ ملی پیشوا توانستیم بخشی از نیازهای شهر در حوزه مبلمان شهری را تامین کنیم و از همین رو در هزینه ها صرفه جویی چشم گیری داشته باشیم.

  شهردار پیشوا بیان نمود:بعد از اتمام پروژه باغ ملی،آماده برپایی انواع نمایشگاهها در سطوح مختلف هستیم.

  امیری در پایان خاطر نشان کرد : سعی نمودیم در این نمایشگاه دستاوردهای برتر و ابتکارات شهرداری پیشوا به مجموعه دست اندرکاران مدیریت شهری و مردم معرفی شود و با تلاش و مساعدت همه مسئولان در این نمایشگاه امیدواریم به اهداف مورد نظر که همان ارائه خدمات بهتر به جامعه می باشد، دست پیدا کنیم .

  این نمایشگاه فعالیت خود را از ۲۵ مرداد ماه با برپایی بیش از ۱۵ غرفه در زمینه های مختلف معاونت خدمات شهری،فضای سبز،مبلمان شهری ،سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیشوا،شرکت نور گستر مبتکر و… آغاز کرده است تا ۳۱ مرداد ماه برای بازدید علاقه مندان در باغ ملی پیشوا ادامه دارد./انتهای پیام

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای