امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 4 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 03:59 | تعداد بازدید : 6384 نفر | امتیاز خبر :
 • کاروان دانش آموزان دختر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند+ تصاویر

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کاروان راهیان نور دانش آموزی با حضور حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه،رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش و عاطف ضمیر فرمانده سپاه پیشوا از آستان مقدس ...

  کاروان دانش آموزان دختر پیشوا با حضور امام جمعه شهرستان راهی مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کاروان راهیان نور دانش آموزی با حضور حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه،رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش و عاطف ضمیر فرمانده سپاه پیشوا از آستان مقدس امامزاده جعفر علیه السلام راهی مناطق عملیاتی غرب کشورمان شدند.

  در این مراسم امام جمعه شهرستان ضمن عرض تشکر و همکاری بین آموزش و پرورش و سپاه این سفر را یک سفر مقدس و معنوی توصیف کرد.

  حجت الاسلام رحمتی نیا با بیان این که شهدا با شیطان درونی خود ابتدا جنگیدند تا توانستند در مقابل دشمن بایستند اظهار داشت: شهدا قبل از شهادت با تقوا شدند و بعد به فیض شهادت رسیدند و این تقوا در روحیه و رفتار آنها کاملا مشخص بود ومن توصیه میکنم هفته ای یک وصیت نامه از شهدا را بخوانید و ببیند از افراد جامعه چه خواسته اند و چه روحیاتی داشته اند.

  در پایان امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: با فضای معنوی و روحیات رزمندگان در این سفر آشنا شوید و با معنویت از این سفر برگردید و درس و الگویی برای دوستان خود باشید.

  در ادامه این مراسم عاطف ضمیر فرمانده سپاه ضمن عرض خیر مقدم و تشکر امروز را اولین روز اعزام دانش آموزان به منطقه عملیاتی غرب کشور اعلام کرد و گفت:امسال و در این دوره ۵ مرحله دانش آموزان در قالب ۱۴ کاروان که ۲ نوبت به مناطق عملیاتی غرب و ۳ نوبت به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد .

  در پایان مراسم دانش آموزان با بدرقه مسئولین راهی این سفر معنوی شدند.

  img_4622 img_4640

  منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش پیشوا

   438 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای