امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۰۳ | تعداد بازدید : 8359 نفر | امتیاز خبر :
 • کارهای عمرانی صورت گرفته را سیاسی نکنید/مطالبه جدی مردم مبارزه با فساد و رانت خواری در بدنه حاکمیت و قوای سه گانه است

  به گزارش خبرنگار اجتماعي پايگاه خبري نداي پيشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر شب گذشته در مسجد روستاي قشلاق معين آباد ضمن تقدیر از نگهبانان ...

  کارهای عمرانی صورت گرفته را سیاسی نکنید/مطالبه جدی مردم مبارزه با فساد و رانت خواری در بدنه حاکمیت و قوای سه گانه است

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:کارهایی که در قسمت عمرانی صورت گرفته سیاسی نکنید و به دولتی نسبت ندهید،هر دولتی ،دولت جمهوری اسلامی است ، رای داده باشیم و نداده باشیم دولت جمهوری اسلامی است،با فساد و رانت خواری مخصوصا در بدنه حاکمیت و قوای سه گانه باید مبازه شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر شب گذشته در مسجد روستای قشلاق معین آباد ضمن تقدیر از نگهبانان این انقلاب در مدت چهل سال از وقوع انقلاب اسلامی تا کنون اظهار داشت: نیروهای مسلح که باعث افتخار مردم و نظام هستند و اگر ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی نبودند معلوم نبود در منطقه زلزله زده کرمانشاه چه اتفاقاتی می افتاد و بزرگترین کار را نیروهای مسلح انجام دادند.

  وی افزود: نیروهای مسلح در هر زمان کنار ما هستند و در هیچ دوره از تاریخ ما نیروهای مسلح این چنینی تحت بیرق ولایت نداشتیم؛امروز مردم ما اعتماد بسیار بالایی به نیروهای مسلح دارند.
  امام جمعه شهرستان پیشوا تصریح کرد:اگر نیروهای مسلح با این اقتدار در والاترین سطح و توان بسیار بالا در زمینه ابزار آلات و آمادگی جسمانی نبودند قطعا دشمن ملت ایران را نابود میکرد.

  باقری با بیان اینکه در کشور ما امنیت به طور کامل برقرار است گفت: امنیتی که در این کشور وجود دارد در هیچ کشوری حتی کشورهای اروپایی و آمریکایی که مدعی برقراری امنیت در کشورشان هستند ،وجود ندارد.

  وی افزود:از لحاظ خدمت رسانی به مردم ،کارهای عمرانی و جاده سازی و ریل سازی ،سد سازی ، آموزشی و تربیتی و مراکز علمی و دانشگاهی و سیاسی یعنی بالا رفتن آگاهی و بصیرت مردم اقدامات بسیاری در این مدت چهل سال صورت گرفته است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه مسئولان نظام جمهوری اسلامی توسط مردم انتخاب میشوند بیان نمود : برخی بعضا نسبت به مسئولان گله مند هستند و نباید این را گردن کسی بگذاریم چرا که نسبت به انتخاب خودمان دقت نداشته ایم؛از پایین ترین رده ها یعنی شوراها و تا بالاترین رده یعنی رئیس جمهور و نمایندگان مجلس توسط مردم انتخاب میشوند.

  وی افزود:بصیرتی که حتی دانش اموزان ما دارند و میدانند چه در کشور میگذرد ،با گرفتاری های اقتصادی فراوان و تبعیض و فساد و رانت خواری مخصوصا در بدنه حاکمیت و قوای سه گانه باید مبارزه باشد و این مطالبه جدی مردم است.

  باقری اظهار داشت: ۴۰سال از انقلاب اسلامی میگذرد و با تمام پیشرفت ها،بزرگترین کار تحول دینی و فرهنگی مردم با برگزاری مراسم پیاده روی اربعین،مراسم ایام فاطمیه،و برگزاری اعتکاف در مساجد کشور با وجود هجمه های مختلف دشمن در زمینه سیاسی و اقتصادی و فضای مجازی بود.

  وی افزود:جوانان ما و شهدای مدافع حرم با وجود اینکه دوران انقلاب و امام را ندیده اند و بعضا دهه های هفتاد هستند برای دفاع از دین و فرهنگ و اهل بیت به سوریه و عراق می روند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه تمام اقدامات صورت گرفته را باید به حساب نظام جمهوری اسلامی گذاشت گفت:کارهای خوبی که در مباحث عمرانی انجام پذیرفته ،سیاسی نکنید ؛هر دولتی، دولت جمهوری اسلامی است و رای داده باشیم یا نداده باشیم به هر حال تایید شده جمهوری اسلامی است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای