امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۹ | تعداد بازدید : 11300 نفر | امتیاز خبر :
 • کارمندان آئینه تمام نمای مدیریت در نظام جمهوری اسلامی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه ادارات شهرستان پیشوا که با حضور امام جمعه شهرستان و سایر مسئولان ادارات در محل فرمانداری برگزار شد ...

  کارمندان آئینه تمام نمای مدیریت در نظام جمهوری اسلامی

  فرماندار پیشوا گفت: کارمند در نظام جمهوری اسلامی آئینه تمام نمای مدیریت است کارآمد بودن  و اشرافیت به مسائل نظام اداری ، حقوق و قوانین و مقررات ،آراستگی ، نظافت و شیکپوش بودن در نوع نگاه مردم تاثیر گذار است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حسین عباسی در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه ادارات شهرستان پیشوا که با حضور امام جمعه شهرستان و سایر مسئولان ادارات در محل فرمانداری برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: در شرایطی که هر از گاهی در جامعه و فضای رسانه ای مطالبی برای زیر سوال بردن نظام اسلامی و دولت کریمه بیان می شود پاکدستی یکی از ملازمات نظام اداری و کارمندی است و باید در شهرستان پیشوا با آن سابقه و پیشینه در انقلاب و وجود مردم انقلابی بیش از پیش توجه شود.

  وی افزود: حفظ آبرو و حیثیت سیستم اداری به انجام صحیح مسئولیت ما بر میگردد، بنابراین خلاقیت و ابتکار در عمل، احساس مسولیت وتکلیف مدارانه در حوزه های کاری و اداری وارد شدن،گشاده رویی و خوشرویی در برخورد با مردم ، پرکاری ،خیرخواهی مردم ، حفظ شئونات اداری و دقت نظر در کارهای مردم باید مدنظر قرار گیرد.

  فرماندار پیشوا گفت: گذاشتن میز خدمت در هر اداره ای برای راهنمایی دقیق ارباب رجوع و آشنا ساختن آنها با حقوق اداری و شهروندی نشان می دهد در طول ۴۰ سال از آغاز جمهوری اسلامی در نظام اداری با مشکلات بزرگی مواجه بوده ایم، به معنای واقعی دقت نظر در انجام امورات مردم از وظایف ما در سیستم اداری است.

  وی افزود:در مواردی که انجام کار ارباب رجوع به لحاظ موانع قانونی میسر نباشد ،نوع برخورد کارمندان ادارات در میزان رضایتمندی از آن اداره و نظام اداری تاثیر به سزایی دارد.

  عباسی به روز بودن کارمندان را یکی از ملازمات نظام کارمندی دانست و تاکید کرد: با توجه به پیشرفت مشکلات و توقعات و مطالبات مردم در سطح شهرستان ، کارآمد بودن  و اشرافیت به مسائل نظام اداری ، حقوق و قوانین و مقررات می تواند قدرت پاسخگویی را افزایش دهد.

  وی در ادامه گفت: کارمند در نظام جمهوری اسلامی آئینه تمام نمای مدیریت است ،آراستگی ، نظافت و شیکپوش بودن در نوع نگاه مردم تاثیر گذار است.

  فرماندار پیشوا در پایان خاطر نشان کرد:اتحاد ، وحدت نظر ، هم گرایی و خارج شدن صدای واحد از شهرستان برای حل مشکلات پیشوا و الگو گرفتن مردم از این اتحاد می تواند باعث ارتقا شهرستان شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای