امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:34 | تعداد بازدید : 1151 نفر | امتیاز خبر :
 • چه کسی پاسخگوی گرانی است؟ / امروز گرانی دغدغه مهم و اساسی مردم و رهبری است

  امام جمعه موقت ورامین گفت: وضع اقتصادی و گرانی‌های اخیر دغدغه جدی رهبری و مردم طی سال‌های اخیر بوده و بارها به عنوان مطالبه اصلی از دولت و مجریان مطرح شده است، ...

  امام جمعه موقت ورامین گفت: وضع اقتصادی و گرانی‌های اخیر دغدغه جدی رهبری و مردم طی سال‌های اخیر بوده و بارها به عنوان مطالبه اصلی از دولت و مجریان مطرح شده است، پاسخگوی گرانی‌ها باید دولت و وزارتخانه‌های مرتبط در دولت باشند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین با اشاره به برخی نامه نگاری‌ها به رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: اخیراً یکی از عناصر فکری جریان اصلاحات نامه‌ای به مقام معظم رهبری درباره وضعیت گرانی و اقتصادی کشور نوشته است، حال آن که وضع اقتصادی و گرانی‌های اخیر دغدغه جدی رهبری و مردم طی سال‌های اخیر بوده و بارها به عنوان مطالبه اصلی از دولت و مجریان مطرح شده است، پاسخگوی گرانی‌ها باید دولت و وزارتخانه‌های مرتبط در دولت باشند.

  وی گفت: مردم فریب این دغل بازی‌ها و سیاسی کاری‌ها را نمی‌خورند، جریان اصلاحات باید به صراحت از این مزدور و نامه وی اظهار برائت کند، در غیر این صورت این جریان با این فرد و روش زشت وی تعریف خواهد شد.

  امام جمعه موقت ورامین با بیان این‌که باید دولت پاسخگوی شرایط فعلی کشور باشد، ادامه داد: وضع اقتصاد، جامعه و بازار تأسف آور است، چرا برخی از مسئولان به خود نمی آیند، رفیق بازی و حزب بازی قرار است تا کجا ادامه داشته باشد، ما از مجلس و دستگاه قضائی می‌خواهیم به وظیفه نظارتی خود عمل کنند.

  وی خواستار برخورد قاطع و انقلابی با مسئولان بی کفایت شد و گفت: همان‌گونه که دستگاه قضایی با فساد از درون این دستگاه مبارزه می‌کند، باید با مفسدان دستگاه‌های دیگر و عوامل اصلی آنها نیز برخورد قاطع شود.

  امام جمعه موقت ورامین با بیان این‌که توجه به تولید داخل و تشویق تولیدکنندگان یک رسالت مهم است، گفت: جایگاه نماز جمعه و امام جمعه تبلیغی است، اما می‌توانیم، حلقه وصلی میان مردم و مسئولان و پیگیری مطالبات مردم باشیم، بحمدالله در سطح شهرستان اراده خوبی جهش تولید وجود دارد، اما این مهم نیازمند اراده جدی مسئولان خاصه بانک‌ها است.

  محمودی افزود: متأسفانه در برخی از مناطق حاشیه‌ای شهر مشکلاتی وجود دارد، که باید، مدیران به صورت جهادی وارد آن شوند، اما از برخی وعده‌های مسئولان در نقاط حاشیه‌ای یک سال می‌گذرد و خبری از تحقق وعده‌ها نیست.

  وی با بیان این‌که مردم ولی نعمت مسئولان هستند، افزود: برخی از مسئولان شهرستان به‌طور جهادی پای کار و پیگیر مسائل و مشکلات روستایی هستند، که از آن‌ها متشکرم، اما از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها انتظار می‌رود، با پیگیری جدی و مطالبه گرانه به‌دنبال حل مشکلات مردم باشند.

  محمودی با بیان این‌که در سطح روستاها خدمات ارزشمندی انجام شده است، تصریح کرد: همه می‌دانند، ظرفیت‌های روستاها بالاتر از وضع موجود است، باید با تلاش همه مسئولان، دستگاه‌های اجرایی، قضائی و امنیتی بتوانیم، گام‌های موثرتری برداریم.

  http://nedayepishva.com/?p=63693&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   

   206 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای