امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 23 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 00:01 | تعداد بازدید : 25461 نفر | امتیاز خبر :
 • چهارمین نشست مسئولان شهرستان پیشوا با مردم در روستای قلعه سین

  حسین عباسی در مسجد ولیعصر روستای قلعه سین  گفت: چند هفته‌ای است که با حضور مسئولان شهرستان برای پاسخ به پرسش‌های مردم و بیان نقشه راه شهرستان در جمع مردم شهر و ...

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در مسجد ولیعصر روستای قلعه سین  گفت: چند هفته‌ای است که با حضور مسئولان شهرستان برای پاسخ به پرسش‌های مردم و بیان نقشه راه شهرستان در جمع مردم شهر و روستاها گرد هم می آییم و در آینده نیز این نشست‌های هفتگی ادامه خواهد داشت.

   

  فرماندار پیشوا با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: بهمن‌ماه به لحاظ یادآوری خاطرات پیروزی شکوهمند انقلاب و جلوه‌گری استقلال و عظمت ایران اسلامی از اهمیت و منزلت ویژه‌ای نزد ملت ایران برخوردار است و امیدوارم همگی ما از برکات این ایام و عنایات و کرامات حضرت فاطمه زهرا(س) برخوردار شویم.

   

  عباسی روحیه خدمت را لازمه فرهنگ شیعه دانست و خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان ادارات و نهادها، منش امام شیعیان حضرت علی(ع) و فرامین و بیانات گوهربار ایشان را نقشه راه خود قرار دهند.

   

  فرماندار پیشوا با اشاره به نامه ۵۳ حضرت امیر(ع) اظهار کرد: “بخشی از وقت خود را به ارباب رجوع اختصاص بده و شخصا به امور آنان رسیدگی کن و بدون حضور محافظان با آنان جلسه عمومی بگذار تا هر کس بخواهد بتواند با صراحت و بدون ترس و لکنت با تو سخن بگوید؛ سپس درشتی، بدزبانی و ناتوانی آنها را در سخن، تحمل کن و بدخلقی، بی حوصلگی و غرور را از خود دور ساز تا خدا درهای رحمت خود را به سوی تو بگشاید و ثواب اطاعتش را برای تو قرار دهد؛ آنچه می‌بخشی به گونه‌ای ببخش که گوارا و بی‌منت باشد و آنگاه که به هر علت از بخشش خودداری میکنی آن را به لطف و معذرت‌خواهی همراه ساز”.

   

  عباسی ادامه داد: امیدوارم این بیانات گوهربار برای همه ما مسئولان که افتخار خدمت به مردم را داریم ‌نصب‌العین قرار گیرد و در سرلوحه برنامه‌هایمان باشد‌.

   

  وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در روستای قلعه‌سین گفت: اقدامات خوبی در این روستا بخصوص از شروع دوره پنجم شوراهای اسلامی انجام گرفته که عمده این اقدامات در حوزه عمران و آبادانی بوده‌ است.

   

  فرماندار پیشوا اظهار داشت: از اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا انتظار می رود تا در کنار مباحث عمران و آبادانی که لازمه توسعه روستاست در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و ایجاد تولید و اشتغال نیز قدم‌هایی بردارند و با مشارکت اقشار مختلف به خصوص زنان و جوانان برنامه های متنوعی را تدارک و به انجام برسانند.

  ۱,۱۸۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای