امروز : چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ اسفند, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۱۶ | تعداد بازدید : 11963 نفر | امتیاز خبر :
 • چهارشنبه آرام آخر سال پیشوا

  شب چهارشنبه ارام در شهرستان پیشوا حوادث ناشي از شب چهارشنبه اخر سال 97، به حداقل رسيده است . به گزارش ندای پیشوا علی عرب کارشناس شیفت آتش نشانی پیشوا گفت ...

  شب چهارشنبه ارام در شهرستان پیشوا

  حوادث ناشی از شب چهارشنبه اخر سال ۹۷، به حداقل رسیده است .

  به گزارش ندای پیشوا علی عرب کارشناس شیفت آتش نشانی پیشوا گفت : خوشبختانه تا این لحظه هیچ مصدومیت شدید و یا حادثه تلخی در پیشوا رخ نداده است .
  وی افزود: با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای کاهش حوادث چهارشنبه سوری در نظر گرفته شده است افزود : تا ساعت۲۲ امشب ، هیچ مورد قابل اعزامی در سطح شهر رخ نداده است.

  علی عرب گفت: تنها مورد مربوط میشود به جوانی از اهالی سناردک که دیشب بر اثر انفجار ترقه دچار سوختگی شد و به بیمارستان و سوانح و سوختگی تهران اعزام شد.


  کاکاوند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا نیز افزود : خوشبختانه تا این لحظه هیچ حادثه ایی مخابره نشده است و با آگاه سازی جوانان و نوجوانان در قالب همکاری با رسانه و پخش بروشور و نصب بنر بر آسیب ها و خطرات احتمالی شب چهار شنبه سوری تا این لحظه فائق امده ایم .

  رئیس پلیس پیشوا گفت: شهروندان با مشارکت و یاری یکدیگر اجازه ندهند، شادی و نشاط سازنده و نیرو بخشی را که فرصت خدادای است، در آتش غفلت و سهل انگاری بی مورد سوزانده شوند و خدایی ناخواسته نوروز ۱۳۹۸ در نگاه آکنده از حسرت و نا امیدی خیره بماند.

  وی افزود: امروز تعداد سه هزار بروشور پیشگیری از آسیب های چهار شنبه سوری در میدان امام بازارمیدان شهرداری_خیابان امام شهرک های بالا تفرجگاها و صحن امام زاده جعفر ع .توزیع شد

  سرهنگ کاکاوند گفت: تمام امکانات و واحد های ایمنی در اماده باش کامل هستند تا در صورت رخ داد حادثه در محل حاضر شوند .

  اصغری مسئول اتش نشانی پیشوا هم در پایان ضمن تشکر از تمامی شهروندان، خاطرنشان کرد: شهروندان با خودداری از استفاده مواد محترقه و منفجره و رفتارهای پرخطر باعث این آرامش در شهر شده و الگوی فرهنگ ایمنی را سطح پیشوا پیاده کردند.

  ۷۸۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای