امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۵ | تعداد بازدید : 20923 نفر | امتیاز خبر :
 • چرا با هر لفظی به دهه شصتی ها توهین میکنید و منتقدین خود را بی عقل میخوانید؟

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به آسیب های به وجود آمده در تحولات اجتماعی اظهار داشت:همه ی تحولات ...

  چرا با هر لفظی به دهه شصتی ها توهین میکنید و منتقدین خود را بی عقل میخوانید؟

  خطیب جمعه پیشوا گفت:معاون رئیس جمهور که خود را فرمانده اجرای اقتصاد مقاومتی می داند در این سالها برای اجرای اقتصاد مقاومتی چکار کردند؟شما که با هر لفظی سیاست کلی نظام و دهه شصتی ها را زیر سوال میبرید ؛منتقدین خود را بی عقل بخوانید کار درستی نیست و خودتان را که نقد به امام زمان و ائمه را جایز میدانید عقل کل قلمداد میکنید؟

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به آسیب های به وجود آمده در تحولات اجتماعی اظهار داشت:همه ی تحولات اجتماعی به مقتضای عمق ، وسعت ،موانع داخلی و خارجی ممکن است آفت های فراوان داشته باشد که برای رسیدن به اهداف و استمرار تحول اجتماعی دچار خلل و ضرر بشوند.

  وی افزود:انقلاب ، جامعه و نظام اسلامی ما یک تحول اجتماعی بود که ۴۰ سال قبل اتفاق افتاد ،اگر متوجه آسیب ها و آفتهای  انقلاب نباشیم قطعا به فرموده مقام معظم رهبری به همان حالت اول و بلکه بدتر از زمان پهلوی منحوس بر میگردیم.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان عملکرد برخی مسئولان انقلابی نما گفت:امروز ظاهر قضیه این است که برخی از مسئولان ما انقلابی هستند اما جهت حرکت آنها خلاف خط انقلاب است و محصول تفکر این عده بازگشت به ضد ارزش ها است.

  وی افزود:این افراد ظاهرا جزو انقلابیون و کسانی هستند که در دوران انقلاب مبارزه کردند اما تفکرشان فرق کرده ودیگر انقلابی نیست.

  باقری در خصوص موفقیت جمهوری اسلامی در رسیدن به اهداف خود بیان نمود:در زمینه  استقلال سیاسی و عدم وابستگی به بیگانگان، استقلال دفاعی و نظامی وامنیتی بسیار موفق بوده ایم.

  وی افزود:سپاه و بسیج و ارتش و نیروی انتظامی بسیار موفق عمل کرده اند که دشمنان انقلاب جرات کوچکترین تعرض را به ما نداشتند و یک وجب از خاک ما را نتوانستند بگیرند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا در ادامه بیان داشت : در حوزه فرهنگی پیشرفت فراوان بوده است ؛ مباحث دینی ، فرهنگی و راهیان نور جزو افتخارات نظام اسلامی است که ازاواسط دهه هفتاد شکل گرفته وسالیانه چندین میلیون نفر را راهی کربلاهای ایران مینماید

  وی افزود:این گونه برنامه ها باعث میشود جوانان با نسل اول انقلاب اشنا شوند و نسل اول بتواند ارزش های انقلاب را به نسل جدید انتقال دهد.

  باقری با بیان اینکه آسیب شناسی برای علاج گرفتاری ها و دردها میتوان موثر واقع شود تاکید کرد:در بحث تربیت نسل جدید در حوزه فرهنگی و دینی جوانان انقلابی و آتش به اختیار وخودجوش جهادی فراوان داریم و راه میانبر در بحث مباحث فرهنگی ورود همین جوانان است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه در زمینه فرهنگی به استقلال نرسیده ایم گفت:کارهای فرهنگی که در صدا و سیما و رسانه ملی و فیلم ها و کنسرت ها انجام می پذیرد صد در صد بومی و انقلابی و اسلامی نیست.

   وی افزود:برنامه های فرهنگی که امروز در کشور با تمام کش و قوس های فراوان انجام میشود مورد قبول مراجع و مردم متدین وانقلابی خانواده های معظم شهدا نیست و وابستگی به غرب مشاهده می شود.

  باقری در ادامه با اشاره به جشنواره موسیقی که در سطح شهرستان برگزار می شود گفت:در زمینه موسیقی اگر براساس سنت ها عمل کنیم خودمان صاحب سبک هستیم اما در همین موسیقی های سنتی هم خوب عمل نکردیم.

   وی فزود: در این جشنواره و کنسرتی که در شهرستان برگزار شده است بارها و بارها چه قبل از برگزاری و چه در حین برگزاری مخصوصا در خصوص حضور بانوان تذکراتی داده ام که باید تجدید نظر شود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه شهرستان پیشوا نهادی برای برخورد با متولیان برگزاری جشنواره موسیقی را دارد گفت:آیا جشنواره موسیقی  در شورای تامین مطرح شده و مجوز گرفته است؟ شهرستان پیشوا دادستانی برای جلوگیری و برخورد با اینگونه مفاسد را دارد، اینکه در هر زمینه ای امام جمعه وارد شود صلاح است؟

  باقری با اشاره به اینکه در زمینه های مختلف هنوز به پیشرفت دست پیدا نکرده ایم بیان نمود:در شبکه ملی اطلاعات هنوز وابسته شبکه های مجازی خارجی هستیم وانها به راحتی اطلاعات را جاسوسی میکنند.

  وی افزود:در بحث صنایع وابستگی داریم و نتوانستیم به تولید داخلی دست پیدا کنیم و عدالت اجتماعی هنوز در جامعه ما اجرایی نشده است؛اخیرا مجلس طرحی را به منظور ایجاد عدالت اجتماعی مطرح کرده و تا اموال نامشروع مسئولان عملیاتی شود و به بیت المال بازگردد

  خطیب جمعه پیشوا با بیان اینکه راه میانبر در حوزه اقتصادی اجرای طرح اقتصاد مقاومتی است گفت:معاون رئیس جمهور که خود را فرمانده اجرای اقتصاد مقاومتی می داند و با هر لفظی سیاست کلی نظام و دهه شصتی را زیر سوال میبرید برای ما بگویید در این سالها برای اجرای اقتصاد مقاومتی چکار کرده است؟

  وی افزود:مدیر و مسئول از اول انقلاب شما بودید بیایید برنامه های خود را مطرح کنید نه اینکه نسلی را زیر سوال ببرید و بگویید جمعیت باعث مشکلات شده است.

  باقری تاکید کرد: هر هفته با اراجیف خود کشور را به چالش میکشانید؛ ۱۶ میلیون نفر به این دولت رای ندادند و اینکه بیایید و این جمعیت و منتقدین خود را بی عقل بخوانید کار درستی نیست و خودتان را که نقد به امام زمان و ائمه را جایز میدانید عقل کل قلمداد میکنید؟

   امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان گفت:حرفها و موضع گیری های نماینده فرانسه در ایران همان حرفهای امریکا در بحث موشکی و برجام بود که خوشبختانه با موضع گیری وزیر امور خارجه و رئیس شورای عالی امنیت ملی خنثی شد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای