امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 جولای, 2019 | ساعت انتشار خبر : 19:01 | تعداد بازدید : 421 نفر | امتیاز خبر :
 • پی گیری افزایش حقوق دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، مستخدم دولت هستند و باید حقوق آنان همچون سایر کارکنان دولت افزایش پیدا کند.   به گزارش ندای پیشوا؛ زاهدی در همایش ...

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، مستخدم دولت هستند و باید حقوق آنان همچون سایر کارکنان دولت افزایش پیدا کند.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ زاهدی در همایش رؤسای مراکز و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان که در پردیس دانشگاهی شهرستان پیشوا برگزار شد بیان کرد: در گذشته برخی از افراد به آموزش و پرورش نگاه مالی داشته اند ولی امروز این نگاه به سمت سرمایه گذاری پیش رفته و این امر می‌تواند آینده جامعه را تضمین کند.
  وی گفت: خرج کردن پول در آموزش و پرورش هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری مهمی است که آینده کشور را تضمین می‌کند.

  وی افزود: با اجرای طرح نظام رتبه بندی، کرامت معلمان با افزایش مسائل معیشتی حفظ می‌شود ولی در کنار آن باید به جایگاه معلمان نیز توجه کرد تا معلمان در کلاس درس بتواند با رفتاری درست، اهداف سند تحول بنیادین محقق شود.

  رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان خواست تا با تشکیل شبکه فارغ التحصیلان به صورت استانی و منطقه‌ای و تشکیل اجلاس‌های سالانه، به صورت میدانی وارد میدان و مشکلات و مسائل پیش روی این حوزه را بررسی و برطرف کنند.

  ۸۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای