امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 جولای, 2021 | ساعت انتشار خبر : 13:54 | تعداد بازدید : 4057 نفر | امتیاز خبر :
 • پیگیری ویژه شهردار جلیل‌آباد برای رفع مشکل اراضی اتکا

  شهردار جلیل آباد برای رفع مشکل اراضی اتکا پیگیری ویژه کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، شهردار جلیل‌آباد در نشست با مسئولان سازمان اتکا، بر لزوم یک توافق برد برد و همسو با ...

  شهردار جلیل آباد برای رفع مشکل اراضی اتکا پیگیری ویژه کرد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، شهردار جلیل‌آباد در نشست با مسئولان سازمان اتکا، بر لزوم یک توافق برد برد و همسو با منافع مردم به‌منظور رفع گره‌ و گسترش معابر شهر تأکید کرد.

  محمدمهدی قمی شهردار جلیل آباد در ادامه پیگیری‌های جدی برای رفع مشکلات، به‌همراه گلابی عضو شورای شهر با دلارام معاون فنی مهندسی و عزیزنژاد سرپرست اراضی و املاک سازمان اتکا و شصتی رئیس مجموعه اتکای جلیل‌آباد دیدار و گفتگو کردند.

  شهردار در این دیدار بر لزوم یک توافق برد برد و همسو با منافع مردم تأکید و اظهار کرد: مجتمع کشت و صنعت اتکا(پادگان) هویت و شناسنامه جلیل‌آباد بوده و خواسته دیرینه مردم استفاده از مزایای اتکاست.

  قمی تصریح کرد: در حال حاضر که طرح هادی شهر در حال تدوین است، یک فرصت طلایی برای بازبینی محدوده و حریم و الحاق اراضی جدید به بافت شهر وجود دارد که باید آن را مغتنم شمرد.
  وی با بیان اینکه بخشی از اراضی اتکا در طرح گسترش خیابان‌ها قرار دارد، افزود: با رایزنی‌های بسیار توسط شهرداری، این نهاد پای کار آمده‎ و نقشه اراضی خود را در اختیار قرار خواهد داد تا بهترین تصمیم اخذ و گره‌های شهر برطرف شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72116&preview=true لینک کوتاه

   215 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای