امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:41 | تعداد بازدید : 1724 نفر | امتیاز خبر :
 • پیکر فرمانده شهید هنگ مرزی بانه در قرچک تشییع شد

  پیکر پاک و مظهر حریم امنیت کشور حمید فعله گری با حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان قرچک تشییع و در امام‌زاده بی بی زبیده به خاک سپرده شد‌./ به گزارش خبرنگارندای پیشوا، ...

  پیکر پاک و مظهر حریم امنیت کشور حمید فعله گری با حضور پرشور مردم ولایت مدار شهرستان قرچک تشییع و در امام‌زاده بی بی زبیده به خاک سپرده شد‌./

  به گزارش خبرنگارندای پیشوا، ظهر امروز پیکر پاک و مطهر شهید حریم امنیت حمید فعله گری در آستان مقدس امامزاده بی بی زبیده‌(س) به خاک سپرده شد.

  سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در حاشیه مراسم تشییع پیکر حریم امنیت اظهار کرد: شهید فعله گری فرمانده هنگ مرزی منطقه‌ای در کردستان بود که شب گذشته در هنگام گشت توسط نیروهای ضد انقلاب مورد هدف قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

  وی افزود: شهید فعله گری در نقطه صفر مرزی شهرستان بانه در درگیری مسلحانه به شهادت رسید و شهادت فرمانده هنگ مرزی کشور نشان دهنده این است که نیروهای غیور ایران اسلامی شبانه روز از مرزهای کشور برای امنیت کشور دفاع می‌کنند و اجازه نمی‌دهند تا پای دشمنان به خاک کشور باز شود.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران در ادامه تصریح کرد: حضور مردم در مراسم تشییع نیروی چشمگیر بود و مردم با حضور خود در مراسم تشییع نشان دادند تا قدر دان کسانی هستند نه از مرزهای کشور دفاع می‌کنند.

  عزیزی در پایان خاطر نشان کرد: به مردم ایران اسلامی اطمینان می دهیم که تمامی نیروهای نظامی و انتظامی سرباز ولایت هستند و از حریم کشور تا پای جان دفاع می‌کنند.

  گفتنی است، شهید فعله گری دارای یک فرزند ۶ ساله می‌باشد.

   160 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای