امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 13 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:04 | تعداد بازدید : 1230 نفر | امتیاز خبر :
 • پیش بینی ۲۳هزار صندوق رای برای انتخابات ۱۴۰۰ در تهران

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: 23 هزار صندوق رای برای انتخابات 1400 در تهران پیش بینی شده است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی واجتماعی استاندار تهران ...

  معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: ۲۳ هزار صندوق رای برای انتخابات ۱۴۰۰ در تهران پیش بینی شده است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی واجتماعی استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ چهار انتخابات همزمان در این استان برگزار می شود و برای اجرای آن ۲۳ هزار صندوق رای پیش بینی شده است.

  وی افزود: در حوزه انتخابیه تهران، اعضای شورای اسلامی شهر برای سه شهر تهران،ریو شمیرانات انتخاب می شوند و نمی توان گفت که این افراد فقط شورای شهر پایتخت را شکل میدهند.

  حسن بیگی تصریح کرد: تاکنون موضوع جدایی شورای شهر تهران وری مصوب و ابلاغ نشده است و از همین رو در انتخابات شورای اسلامی شهر وروستای پیش رو انتخابات یکپارچه ای برگزار خواهد شد برای انتخابات شورای اسلامی روستاها مکاتبه ای با تمام فرمانداران انجام گرفته تا آنان روستاهایی که دارای شرایط برای برگزاری انتخابات است را معرفی کنند.

  وی ادامه داد: این انتخابات فقط می تواند در روستاهای دارای بیش از ۱۰۰ نفر جمعیت برگزار شود و از همین رو فرمانداران باید اسامی چنین روستاهایی را معرفی کنند تا ستاد انتخابات برای آنها برنامه ریزی کند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67028&preview=true لینک کوتاه

   56 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای