امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 19:47 | تعداد بازدید : 2851 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا یکی از قطب های مهم صنعت کشاورزی استان تهران و کشور است

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شیرزاد یعقوبی شهردار پیشوا در دیدار با ناصر فراهانی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا ضمن خوش آمدگویی، توسعه صنعت کشاورزی شهرستان پیشوا را ستودنی دانست و گفت: ...

  شهردار پیشوا گفت: شهرستان پیشوا با توجه به دارا بودن شرایط جوی و خاک مناسب یکی از قطب های مهم صنعت کشاورزی استان تهران و کشور می باشد.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شیرزاد یعقوبی شهردار پیشوا در دیدار با ناصر فراهانی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا ضمن خوش آمدگویی، توسعه صنعت کشاورزی شهرستان پیشوا را ستودنی دانست و گفت: شهرستان پیشوا با توجه به دارا بودن شرایط جوی و خاک مناسب یکی از قطب های مهم صنعت کشاورزی استان تهران و کشور می باشد.

   

  وی یاد آور شد: توسعه بیش از پیش این صنعت و تبدیل کشاورزی سنتی به صنعتی باعث رونق شهرستان خواهد بود و جهاد کشاورزی شهرستان با حضور شما توانسته به این امر جامع عمل بپوشاند و شهرستان به این همت شما افتخار می کند.

   

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا در این دیدار گفت : پیشرفت و توسعه کشاورزی شهرستان جز با همکاری و تعامل با ادارات اجرایی شهرستان و حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا تحقق نمی یافت.

   

  فراهانی در این دیدار به پاس حمایت ها و همکاری های مجموعه شهرداری در رشد و توسعه کشاورزی و با اهدای لوحی از طرف رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران مراتب تقدیر و سپاس را به جا آورد.

  شهرداری پیشوا IMG_۲۰۱۵۰۱۱۰_۱۴۴۴۲۸ copy IMG_۲۰۱۵۰۱۱۰_۱۴۵۵۱۷ copy

  شهردار پیشوا

  منبع: روابط عمومی شهرداری پیشوا

   526 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای