امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۰۲ | تعداد بازدید : 100406 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا قوی تر از سایر شهرستان ها در مقابله با تغییر کاربری

  پیشوا قوی تر از سایر شهرستان ها در مقابله با تغییر کاربری فرماندا پیشوا گفت:شهرستان پیشوا در مقابله با ساخت و سازها از دیگر شهرستان‌ها به‌مراتب قوی‌تر است، اگر کسی قلدرمآبانه بخواهد اقدامی خلاف ...

  پیشوا قوی تر از سایر شهرستان ها در مقابله با تغییر کاربری

  فرماندا پیشوا گفت:شهرستان پیشوا در مقابله با ساخت و سازها از دیگر شهرستان‌ها به‌مراتب قوی‌تر است، اگر کسی قلدرمآبانه بخواهد اقدامی خلاف قانون انجام دهد با حمایت سیستم قضایی و نیروی انتظامی، قاطعانه با وی برخورد خواهد شد.

  حسین عباسی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز شهرستان پیشوا با اشاره به جدیت سیستم قضایی شهرستان در مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز اظهار داشت:شهرستان پیشوا در مقابله با ساخت و سازها از دیگر شهرستان‌ها به‌مراتب قوی‌تر است؛ دستگاه‌های متولی برای بازگرداندن اراضی تصرف‌شده منابع طبیعی، اعاده اراضی کشاورزی و مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز اهتمام ورزند.

  وی افزود: باید امکانی فراهم گردد تا مقابله ساخت‌وساز غیر مجاز  در همان مراحل اولیه وقوع صورت بگیرد اما تصمیم بر تخریب ساخت و ساز در صورت ممانعت متصرف اراضی کشاورزی، صورت خواهد گرفت.

  عباسی با اشاره به تلاش افراد سودجو و فرصت‌طلب در زمان قلع‌وقمع به منظور تشویش اذهان عمومی و درگیر نمودن آنان بیان کرد: باید با آگاهی بخشی به‌موقع، اقدام به شفاف‌سازی کرده و اطلاع‌رسانی لازم به مردم صورت پذیرد.

  وی در ادامه اضافه کرد: مطلوب بودن تعامل و همکاری بین دستگاه‌های شهرستان پیشوا  فرصت بسیار خوبی برای پیشبرد برنامه‌های مختلف ازجمله اقدامات لازم در حوزه مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی است.

  عباسی ورود قاطعانه، تعامل و استفاده از امکانات تمامی دستگاه‌ها را لازمه مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز و حفظ اراضی کشاورزی دانست و اظهار کرد:  تمامی مجموعه‌های اداری شهرستان، پشتیبان سیستم قضایی برای صدور آرای قاطع و اجرای آن در عرصه ساخت‌وسازهای غیرمجاز هستند و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی و قاطعانه صورت خواهد گرفت.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: هدف ما در ستاد مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز این است که افراد را به سمت قانون‌گرایی سوق دهیم ولی اگر کسی قلدرمآبانه بخواهد اقدامی خلاف قانون انجام دهد با حمایت سیستم قضایی و نیروی انتظامی، قاطعانه با وی برخورد خواهد شد.

  عباسی در پایان خاطر نشان کرد: در برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز کوتاه نخواهیم آمد، به شهرداری و دهیاری‌ها تأکید شده تا در مسیر اخذ مجوزهای اداری تا آنجا که می‌توانند تلاش کنند تا نیازمندی‌های مردم در مسیر قانونی تأمین شود و بهترین و سهل‌ترین راه را مقابل آنان ترسیم کنند تا کمتر شاهد تخلفات در این زمینه باشیم.

   

  ۹۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای