امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۳۱ | تعداد بازدید : 10309 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا سراسر مؤمنِ انقلابی/عطر ۲۲بهمن ۵۷ در پیشوا طنین انداز شد+تصاویر

  راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در ساعات اولیه صبح با حضور گسترده مردم دیار ۱۵ خرداد از میدان آزادی شروع شد. به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا ؛مردم پیشوا ۲۲ بهمن ۹۶و همزمان با ...

  راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در ساعات اولیه صبح با حضور گسترده مردم دیار ۱۵ خرداد از میدان آزادی شروع شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛مردم پیشوا ۲۲ بهمن ۹۶و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اتحاد و ایستادگی خود را در سی‌و نهمین فجر انقلاب اسلامی جشن گرفتند

  اقشار مختلف مردم دست در دست هم از پیر و جوان، دانش‌آموز و دانشجو در این راهپیمایی شرکت کردند تا بار دیگر از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دفاع کنند و به آمریکای خبیث بفهمانند که هرگز زیر بار ظلم و زور نمی‌روند.

  مردم پیشوا با حضور تماشایی خود در یوم الله ۲۲بهمن نشان دادند مبارزه با آمریکا ریشه اعتقادی داشته و از اصول انقلاب ماست و تا زمانی که ملت ایران زنده است این شعار زنده بوده و هیچ‌گاه حذف نخواهد شد.
  دانش آموزان پیشوایی به پیروی از دانش آموزان انقلاب به دشمن نشان دادند نسل جوان انقلاب جدا از نسل‌های پیش نبوده و راه استکبارستیزی آنان را ادامه خواهد داد.

  در این بین حضور نسل‌های مختلف انقلاب از نوزاد که در آغوش مادر است تا پیرمردی که می‌گوید از ابتدای انقلاب تا امروز در همه راهپیمایی‌ها شرکت کرده است قابل توجه است.
  شرکت‌کنندگان در این مراسم با در دست داشتن بنرها، پلاکاردها و نوشته‌هایی با مضامین مختلف، استکبارستیزی خود را نشان دادند و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه اثبات کردند و بار دیگر با مشت‌های گره خورده ثابت کردند که در برابر دشمنان می‌ایستند.
  راهپیمایان پس از گذشتن از مسیرهای میدان چمران و میدان امام خمینی(ره) به بارگاه مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) برادر امام رضا (ع)برای عرض ارادت به این امامزاده واجب التعظیم رفتند.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای