امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 16 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:48 | تعداد بازدید : 3929 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا رتبه دوم دام سنگین استان تهران را دارا است

  مدیرکل دامپزشکی استان تهران با اشاره به وجود 200 واحد بسته بندی فرآورده های خام دامی در استان تهران گفت: شهرستان پیشوا رتبه دوم دام سنگین در استان تهران را دارا می ...

  مدیرکل دامپزشکی استان تهران با اشاره به وجود ۲۰۰ واحد بسته بندی فرآورده های خام دامی در استان تهران گفت: شهرستان پیشوا رتبه دوم دام سنگین در استان تهران را دارا می باشد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیدعلی بابایی مدیر کل دامپزشکی استان تهران در دیدار با فرماندار پیشوا اظهار کرد: پیشوا با برخورداری از ظرفیت های دامی فراوان رتبه دوم دام سنگین استان تهران را دارا است.

  وی افزود: واحدهای دامی نادر و نمونه مستقر در شهرستان پیشوا قابلیت ویژه ای برای منطقه محسوب می شود و اداره دامپزشکی بنا به وظیفه ذاتی خود امورات مربوط به آنها به خصوص در بحث بهداشت و پیشگیری از بیماری ها را با اهتمام ویژه دنبال می کند.

  بابایی تصریح کرد: در استان تهران واحدهای بزرگ دامی زیادی داریم که منطبق بر استانداردهای روز دنیا در حال فعالیت می باشند و علی رغم کمبود نیروی انسانی و امکانات رصد و نظارت مستمر بر آنها در اولویت کاری دامپزشکی است از مجموعه ۸۳۰ واحد بسته بندی فراورده های خام دامی در کشور حدود ۲۰۰ واحد در استان تهران مستقر هستند.

  وی گفت: ۷۰ درصد حجم کار بسته بندی گوشت و سایر فراورده های دامی کشور توسط مجموعه های استان تهران صورت می گیرد با توجه به همجواری شهرستان های استان حجم مبادلات دام زیادی میان آنها صورت می گیرد که نیازمند کنترل و نظارت کامل به منظور پیشگیری از بیماری ها و شناسایی به هنگام کانون شیوع آن ها است.

  http://nedayepishva.com/?p=66119&preview=true لینک کوتاه

   339 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای