امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 31 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:35 | تعداد بازدید : 6250 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا راهپیمایی روز قدس۹۸

  مردم پیشوا با حضور پرشور و شعور خود بار دگر بر حمایت از قدس مظلوم تاکید کردند.     به گزارش ندای پیشوا؛پیشواییهای روزه دار و ...

  مردم پیشوا با حضور پرشور و شعور خود بار دگر بر حمایت از قدس مظلوم تاکید کردند.

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛پیشواییهای روزه دار و شهید پرور در آخرین جمعه ماه رمضان همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس را از ساعت ۱۱ از مسجد جامع امام خمینی ره میدان نماز آغاز کردند و پس از پیمودن مسیر یک کیلومتری به مصلای بزرگ حرم مطهر حضرت جعفربن موسی ع رفتند.

  شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از سران استکبار، با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا» اشغالگری رژیم صهیونیستی بویژه طرح موضوع معامله قرن را محکوم کردند.

  همچنین در بخش جلیل آباد نیز راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور روزه‌ داران شهرها و روستاهای بخش ها برگزار شد.

  راهپیمایان پس از راهپیمایی با قرائت قطعنامه ای توطئه های دشمنان را محکوم کردند و مقاومت و ایستادگی را تنها راه نجات فلسطین دانستند.

  سخنران پس از راهپیمایی امروز اقای دکتر دستمالچیان سفیر سابق ایران در کشور لبنان بود که در سخنانی از ترس صهیونیستها از خودشان گفت و افزود: این رژیم غاصب از ترسش حصار دور خودش کشیده است و به مرگ تدریچجی دچار شده است.

  وی گفت: مردم ایران همیشه سرافراز بوده اند و این سرچشمه میگیرد از مقاومت و ایستادگی آنها در برابر زور گو که در آخر منتج به پیروزی شده است.

  ۱,۰۶۴ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای