امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 15 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 09:42 | تعداد بازدید : 4860 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا در وضعیت زرد کرونا قرار گرفت

  امیر امینی رییس شبکه بهداشت و درمان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: بر اساس ارزیابی ستاد ملی مبارزه با کرونا پیشوا در وضعیت زرد قرار گرفت. وی افزود:  شهروندان ...

  امیر امینی رییس شبکه بهداشت و درمان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار داشت: بر اساس ارزیابی ستاد ملی مبارزه با کرونا پیشوا در وضعیت زرد قرار گرفت.

  وی افزود:  شهروندان باید بدانند شرایط کرونایی امسال زمان مناسبی برای برگزاری دورهمی‌های سنتی و مرسوم هرساله نیست و باید مراقب باشند در دام موضوع عادی سازی قرار نگیرند چون در این صورت به طور یقین شانس برگشت بیماری خواهد داشت.

  امینی بیان کرد: رنگ آبی کرونایی بیانگر نتیجه تلاش‌های همگانی برای کنترل بیماری و تلاش کادر بهداشت و درمان در قالب طرح شهید سلیمانی است، به آسانی این همه زحمت را هدر ندهیم.

  رئیس شبکه بهداشت ودرمان پیشوا تصریح کرد: کوچکترین غفلت و عادی‌انگاری از سوی مسئولان و مردم باعث شدت یافتن مجدد شیوع ویروس و ورود به موج چهارم کرونا وجود خواهد شد خطر موج چهارم کرونا در کمین است و کمترین اهمال در رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند شرایط بحران را برای شهرستان رقم بزند.

  وی گفت: کرونای انگلیسی با شدت سرایت بالاتر و مرگ و میر بیشتر می باشد و از نوزاد تا سن بالا را درگیر میکند مردم عید امسال را نیز برنامه ریزی برای سفر و خرید عید و دورهمی نداشته باشند.

  وی ادامه داد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی، شست شوی مرتب دست ها، زدن ماسک، پرهیز از دورهمی و مهمانی ها، خریدهای غیرضروری و بازارگردی و پاساژگردی در ایام نزدیک به عید تنها راه برای در امان ماندن از بحران موج چهارم کرونا می باشد نگذاریم سال نو ۱۴۰۰ با غفلت ما خانواده ای داغدار عزیزی شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68974&preview=true لینک کوتاه

   3,155 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای