امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 2 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:08 | تعداد بازدید : 3063 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا در وضعیت زرد کرونایی/ ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی در روز طبیعت

  فرماندار پیشوا با اشاره به زرد بودن وضعیت کرونای این شهرستان گفت: حضور شهروندان پیشوایی با شرط رعایت پروتکل های بهداشتی در روز طبیعت در پارک و بوستان ها بلامانع است./ به گزارش ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به زرد بودن وضعیت کرونای این شهرستان گفت: حضور شهروندان پیشوایی با شرط رعایت پروتکل های بهداشتی در روز طبیعت در پارک و بوستان ها بلامانع است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین عباسی فرمانداری شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا بر مصوبات ستاد ملی کرونا، هرگونه تجمع و دورهمی در روز طبیعت و حضور در بوستان‌ها، پارک‌ها و تفرج‌گاه‌ها در مناطق قرمز و نارنجی ممنوع است.

  وی افزود: حضور در پارک و بوستان‌های شهرستان پیشوا که در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بلامانع است ولی توصیه می‌شود مردم حتی‌المقدور در منازل بمانند و از تجمعات دوری کنند.

  فرماندار پیشوا بیان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامت خود و جامعه در این شرایط امری ضروری است.

  وی گفت: از زمان شیوع کرونا تا به امروز، مردم گرامی و فهیم شهرستان پیشوا، همواره همکاری‌های لازم را در اجرای پروتکل‌های بهداشتی داشته‌اند و انتظار داریم در روز ۱۳ فروردین نیز با رعایت نکات بهداشتی و دوری از تجمع، در جلوگیری از گسترش این بیماری موثر بوده و کمک‌رسان مسئولان و کادر بهداشت و درمان باشند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69928&preview=true لینک کوتاه

   48 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای