امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 10:38 | تعداد بازدید : 696 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا به رنگ آبی درآمد/ تمامی مشاغل با رعایت دستورالعمل‌ها مجاز به فعالیت هستند

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که با کاهش آمار کرونا این شهرستان به رنگ آبی در آمده است گفت: تمامی مشاغل با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند/ به گزارش ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که با کاهش آمار کرونا این شهرستان به رنگ آبی در آمده است گفت: تمامی مشاغل با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در چند هفته گذشته با تلاش متولیان امر و همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل‌ها، روند کرونا در پیشوا نزولی بوده و اکنون این شهرستان در وضعیت آبی قرار دارد.

  وی افزود: بر اساس مصوبه دولت، شهرهایی که تعداد تست پی‌. سی‌. آر مثبت آن دو در صدهزار بوده و شرایط کرونا در آنها نزولی باشد، در شرایط آبی قرار می‌گیرند در این شرایط، همه مشاغل با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: منع تردد بین شهری در پیشوا وجود ندارد اما منع تردد از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح همچنان برقرار است فعالیت مشاغل فرهنگی و آموزشی در مناطق آبی توسط ستاد ملی مقابله با کرونا در دست بررسی است که در صورت تصمیم‌گیری، ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد در حال حاضر باید تلاش کنیم با اقدامات پیشگیرانه این وضعیت را ثابت نگه داشته و از موج جدید کرونا جلوگیری نماییم.

  وی گفت: از همکاری همه مسئولان، دغدغه‌مندان و دلسوزان شهرستان به ویژه همراهی مردم شریف منطقه تشکر کرده و امیدوارم با استمرار و تداوم این همکاری‌ها شاهد قطع کامل زنجیره کرونا باشیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68377&preview=true لینک کوتاه

   45 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای