امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۵۰ | تعداد بازدید : 57598 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا، جلوتر از سایر کشور صدای انقلاب را به گوش دنیا رساند

  پیشوا، جلوتر از سایر کشور صدای انقلاب را به گوش دنیا رساند امام جمعه پیشوا گفت:مردم پیشوا 15 سال قبل از وقوع انقلاب اسلامی، جلوتر از تمام کشور پشتیبانی خود را از انقلاب ...

  پیشوا، جلوتر از سایر کشور صدای انقلاب را به گوش دنیا رساند

  امام جمعه پیشوا گفت:مردم پیشوا ۱۵ سال قبل از وقوع انقلاب اسلامی، جلوتر از تمام کشور پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نشان داد و صدای انقلاب را به گوش دنیا رساند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ جلسه شورای فرهنگ عمومی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران، امام جمعه و مسئولان شهرستان پیشوا برگزار گردید.
  امام جمعه شهرستان پیشوا در این مراسم اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و متاسفانه نسبت به ساحت انقلاب، حملات سنگینی از ناحیه دشمنان دانا و دوستان نادان انجام گرفته است.

  وی افزود: باید با یک برنامه ریزی دقیق و پشتیبانی مسئولان شورای فرهنگ عمومی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه تر از قبل برگزار کنیم.
  باقری بیان کرد: برنامه منسجمی به مناسبت ایام الله ۱۳آبان، ۹دی و ۲۲بهمن در شهرستان پیشوا بعنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد ۴۲ همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
  وی گفت:مردم پیشوا ۱۵ سال قبل از وقوع انقلاب اسلامی، جلوتر از تمام کشور پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نشان داد و صدای انقلاب را به گوش دنیا رساند.

  ۱۴۸ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای