امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 23 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:11 | تعداد بازدید : 2363 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشرفت ۵۰ درصدی اصلاح هندسی میدان شهید چمران پیشوا

  شهردار پیشوا گفت: با توجه به فعالیت های شبانه روزی، اصلاح هندسی میدان شهید چمران از پیشرفت پنجاه درصدی برخوردار بوده است/ غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا ...

  شهردار پیشوا گفت: با توجه به فعالیت های شبانه روزی، اصلاح هندسی میدان شهید چمران از پیشرفت پنجاه درصدی برخوردار بوده است/

  غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا ضمن اعلام پیشرفت پنجاه درصدی عملیت اصلاح هندسی میدان شهید چمران، اظهار کرد: از پروژه های مهم شهرداری پیشوا در امر روان سازی و ارتقای موئلفه های ترافیکی شهر، پروژه اصلاح هندسی میدان شهید چمران می باشد که با تلاش های شبانه روزی پرسنل شهرداری این پروژه به نیمه راه رسیده است.

  وی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و زحمات بی وقفه نیروهای شهرداری در اجرای این پروژه، افزود: عملیات اصلاحی این میدان از ارائه طرح پیشنهادی تا طراحی و مدیریت اجرای آن با تکیه بر توان و پتانسیل نیروهای جوان شهرداری در مجموعه معاونت شهرسازی و امورزیربنایی است که در حال اجرا می باشد.

  حبیبی تصریح کرد: از زمان شروع این پروژه تا کنون بیش از ششصد کامیون خاک و نخاله برداری صورت گرفته و در راستای عملیات زیر سازی و تسطیح اصولی بیش از یکصد کامیون خاک مخلوط استفاده شده است.

  وی ادامه داد: : طبق زمانبندی های صورت گرفته در اجرای این پروژه تا کنون بیش از هشتصد متر طول جدولگذاری شده که نود درصد در بحث اصلاح هندسی و شصت در صد در بخش جدولگذاری لند اسکیپ شصت پیشرفت فیزیکی داشته است.

  حبیبی شهردار پیشوا در پایان به لزوم نصب علائم ترافیکی اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای فعالیت های عمرانی ، نصب علائم و تابلوهای ترافیکی در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر نود درصد علائم و تابلوهای ترافیکی نصب شده است .

  انتهای پیام/*

   187 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای