امروز : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 13:56 | تعداد بازدید : 4017 نفر | امتیاز خبر :
 • پیام رهبر انقلاب به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا نشاندن نشان ( نقش آفرینی در مسائل سیاسی) بر سینه جوانان برومند کشور را ...

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا نشاندن نشان ( نقش آفرینی در مسائل سیاسی) بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به پنجاه و پنجمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا نشاندن نشان ( نقش آفرینی در مسائل سیاسی) بر سینه جوانان برومند کشور را از برترین افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

  متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز حجت الاسلام احمد واعظی نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان در اروپا آن را در نشست مجازی این اتحادیه قرائت کرد به این شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  هر روز که می گذرد اهمیت نقش جوانان در پیشرفت کشور و تضمین آینده آن بیشتر آشکار می شود. بلیه عمومی کرونا هم این را یک بار دیگر به اثبات رسانید. همت و انگیزه و امید شورانگیز جوانان در این ماجرا نیز مانند بسیاری از مسائل کشور، پیشران گشایشهای علمی و عملی شد. این یکی از برترین افتخارات انقلاب اسلامی است که توانسته است نشان ( نقش آفرینی در مسائل سیاسی) را بر سینه جوانان برومند کشور بنشاند.

  از شما دانشجویان عزیز انتظار می رود که در این فرصت مغتنمی که در اختیار شما است خود را هرچه بیشتر به صلاحیت های علمی و دینی و اخلاقی آراسته کنید و آماده نقش آفرینی شوید و اتحادیه انجمن های اسلامی در این باره دارای وظیفه ای سنگین تر و البته افتخارآمیزتر است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69099&preview=true لینک کوتاه

   2,832 total views,  6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای