امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 19 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 21:26 | تعداد بازدید : 1863 نفر | امتیاز خبر :
 • پیام تبریک فرمانده سپاه پیشوا به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

  فرمانده سپاه به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریکی را صادر کردند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی ...

  فرمانده سپاه به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریکی را صادر کردند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان تبریک گفتند.

  پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی یقینا‌ از برکات اسلام و الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد. امام خمینی ( رحمت الله علیه)

  بسیجی یعنی ارزش، هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روحیه بسیجی در آحاد ملت مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است. نهاد انقلابی و اسلامی بسیج برگرفته از بطن و متن مردم است که با تدبیر تاریخ ساز و آینده نگرانه حضرت روح الله( رحمت الله علیه) در ۵ آذر ۵۸ تاسیس گردید .

  به اذن خداوند این شجره طیبه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی انقلاب اسلامی و نیز موتور محرکه پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه های ناامید سازی دشمنان اسلام و انقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذ های بی امان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و امنیتی و … می باشد که با این عملکرد درخشان الگویی برای دیگر کشورها و آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان قرار گرفت.

  اینجانب هفته مبارک بسیج را که با شعار محوری “بسیج پاره تن مردم” مزین گشته است خدمت خانواده معظم و معزز شهدا ، ایثارگران، رزمندگان ، بسیجیان غیور ومخلص و مردم همیشه در صحنه و بصیر شهرستان مقدس پیشوا تبریک عرض نموده و انشاالله این شجره طیبه و لشکر مخلص خدا تحت راهبردهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب اسلامی آمال و آرزوهای بسیج جهانی اسلام در آزادسازی قدس شریف و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی حضرت صاحب الزمان (ارواحناه فداه) را محقق نماید.
  و من الله التوفیق
  سرهنگ دوم پاسدار غلامعلی درویش متولی
  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=75252&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای