امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 29 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:49 | تعداد بازدید : 3219 نفر | امتیاز خبر :
 • پیاده روی زائران رضوی در جنوبشرق استان تهران

  زائران و عاشقان امام رضا ع در شهرستانهای جنوبشرق بمناسبت شهادت امام مهربانیها به سمت حرم برادر ایشان پیاده روی کردند. به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با سالروز شهادت امام هشتم مردم شهر ...

  زائران و عاشقان امام رضا ع در شهرستانهای جنوبشرق بمناسبت شهادت امام مهربانیها به سمت حرم برادر ایشان پیاده روی کردند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با سالروز شهادت امام هشتم مردم شهر و روستاهای جنوبشرق استان تهران با پیاده روی به سمت حرم مطهر حضرت جعفربن موسی برادر امام رضا ع به عزاداری پرداختند.

  شهر پیشوا همه ساله طبق یک سنت قدیمی در سالروز شهادت ثامن الحجج میعادگاه عاشقان آل الله از شهرستانهای ورامین، قرچک و شهر شریف اباد پاکدشت است.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: برای این‌که از زائران حرم امامزاده جعفر(ع) بتوانیم پذیرایی کنیم ۱۲ موکب و ایستگاه‌های صلواتی در مسیرهای منتهی به امامزاده مستقر کردیم که در حال پذیرایی هستند.

  عباسی افزود: بر اساس آمار و تخمینی که زده‌شده حدود ۷۰۰۰ زائر از صبح امروز وارد شهرستان پیشوا و حرم حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) شدند.

   رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پیشوا نیز گفت: تمهیدات خاصی برای پیاده‌روی زائران و  عاشقان امام رضا ع و حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) اندیشیده شده است.

  علی مهرابی افزود: از ساعت ۷ صبح امروز تاکنون عوامل امنیتی چینش شده اند و مسیر ترافیکی زائران حدود ۱۴ کیلومتر است که از شهرهای هم‌جوار پیشوا رهسپار شدند.

  ۲۲۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای