امروز : شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 15 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:09 | تعداد بازدید : 2145 نفر | امتیاز خبر :
 • پیاده روی جاماندگان ارض طوس در پیشوا برگزار نمی شود

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در عزاداری های 28 و 29 صفر گفت: پیاده روی جاماندگان ارض طوس در این شهرستان برگزار نمی شود/ به گزارش ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در عزاداری های ۲۸ و ۲۹ صفر گفت: پیاده روی جاماندگان ارض طوس در این شهرستان برگزار نمی شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل وضعیت بحرانی ناشی از شیوع کرونا مراسم پیاده روی جاماندگان ارض طوس در سالروز شهادت امام رضا(ع) در شهرستان پیشوا برگزار نمی شود.

  وی افزود: طی سال های اخیر و در سالروز شهادت ولی نعمت ایرانیان حضرت امام رضا(ع) مردم جنوبشرق استان تهران با پای پیاده و در قالب هیئت ها و دسته های عزاداری به سمت حرم مطهر برادر بزرگوار ایشان حضرت امامزاده جعفر(ع) حرکت نموده و مودت خود به اهل بیت را نشان می دادند که امسال به دلیل شیوع کرونا برگزاری این مراسم ممنوع است.

  عباسی تصریح کرد: مراسم سوگواری رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) در ۲۸و ۲۹ صفر حتی المقدور به صورت غیرعمومی و از طریق رسانه ها و فضای مجازی برگزار گردد و در صورت برپایی هیئت ها نیز به طور محدود و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در فضای باز صورت پذیرد.

  وی گفت: با توجه به وخامت وضعیت کرونا و برای رهاشدن از این شرایط لازم است توصیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط همه افراد جامعه رعایت شود.

   

  انتهای پیام/*

   

  http://nedayepishva.com/?p=67082&preview=true لینک کوتاه

   164 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای