امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 4 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:35 | تعداد بازدید : 11527 نفر | امتیاز خبر :
 • پیاده‌روی خانوادگی در پیشوا

  همایش بزرگ پیاده‌ر‌وی خانوادگی بمناسبت هفته ناجا و تربیت بدنی با حضور سردار کیومرث عزیزی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در شهرستان پیشوا برپا شد. به گزارش ندای پیشوا؛ صبح امروز همایش بزرگ ...

  همایش بزرگ پیاده‌ر‌وی خانوادگی بمناسبت هفته ناجا و تربیت بدنی با حضور سردار کیومرث عزیزی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در شهرستان پیشوا برپا شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ صبح امروز همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته نیروی انتظامی و هفته تربیت بدنی با حضور سردار کیومرث عزیزی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، احمدرضا کاکاوند فرماندهی انتظامی پیشوا و عوامل نیروی انتظامی پلیس شرق استان و مسوولان شهرستانی برگزار شد.

  در این مراسم مسئولان در مسیرپیاده‌روی به زیارت شهدای گمنام شهرستان در تپه سلام و حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) مشرف شدند و در پایان مراسم به شرکت‌کنندگان در این همایش بزرگ جوایزی اهدا شد.

  فرمانده انتظامی شرق استان در سخنانی در پایان این همایش در تالار قران حرم حضرت جعفربن موسی ع گفت: در حال تشویق خانواده‌ها  به بویژه خانواده ناجا هستیم که بیشتر در برنامه‌های ورزشی شرکت کنند چراکه سلامت کارکنان نیروی انتظامی و خانواده‌های آنها برای ما اهمیت دارد.

  وی افزود: پلیس به دلیل حجم بالای ماموریت‌هایی که دارد نیازمند آمادگی جسمانی است و ورزش یکی از مولفه‌های بسیار تاثیرگذار جهت احراز آمادگی و افزایش توان عملیاتی و کارکنان پلیس می‌تواند باشد.

  فرماندهی انتظامی شرق استان تهران درباره نقش خانواده‌ها در نیروی انتظامی تاکید کرد: همراهی خانواده‌ها می‌تواند حوزه ورزش در نیروی انتظامی را تقویت کند و کارکنان را همراهی کنند که به ورزش اهمیت بیشتری دهند.

  ۲۷۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای