امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 19:57 | تعداد بازدید : 2533 نفر | امتیاز خبر :
 • پژوهش سرای دانش آموزی در شهرستان پیشوا راه اندازی می شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: با توجه به اهمیت پژوهش در جامعه امروزی و لزوم ارتقاء سطح ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با توجه به اهمیت پژوهش در جامعه امروزی و لزوم ارتقاء سطح علاقمندی دانش آموزان به پژوهش و پژوهشگری، پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان پیشوا راه اندازی می شود.

  پژوهش سرای دانش آموزی در شهرستان پیشوا راه اندازی می شود

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: با توجه به اهمیت پژوهش در جامعه امروزی و لزوم ارتقاء سطح علاقمندی دانش آموزان به پژوهش و پژوهشگری، پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان پیشوا راه اندازی می شود.

   

  فرماندار پیشوا در این جلسه که به میزبانی اداره آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت : شهرستان پیشوا شهرستانی فرهنگی و مذهبی بوده و با استعداد یابی ، پرورش و هدایت دانش آموزان مستعد ، آینده ای روشن خواهیم داشت.

   

  ملکوتی خواه پژوهش سراهای دانش آموزی را ازجمله مراکز مهم در حوزه استعدادیابی و نخبه پروری دانست و تصریح کرد: امروزه هرگونه هزینه در حوزه فرهنگ و علوم انسانی، سرمایه گذاری برای ساختن آینده ای درخشان و پرورش آیندگانی موثر و تلاشگر است.

   

  فرماندار شهرستان پیشوا ضمن تشکر از پیگیری و تلاش های رئیس، مدیران و معلمان اداره آموزش و پروش شهرستان در زمینه مسایل آموزشی و تربیتی دانش آموزان خاطرنشان کرد: با پیگیری و تاسیس کانون های تربیتی و راه اندازی مدرسه دانش آموزان استثنایی ، بخش مهمی از جامعه دانش آموزی از مزایا و تسهیلات حوزه آموزشی و تربیتی برخوردار خواهند شد.

   

  وی با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه مبارک فجر بر گرامیداشت هرچه باشکوهتر این ایام در حوزه آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود : ویژه برنامه های دهه فجر شهرستان در سه محور افتتاح طرح های عمرانی، برگزاری جشن ها و مراسم ها و راهچیمایی ۲۲ بهمن برنامه ریزی گردیده و انشا الله با حضور پر شور مردم و مسوولان اجرایی خواهد شد.

   

  در ادامه جلسه شمس الله کارخانه رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان پیشوا طی سخنانی به بیان نظرات خود پرداختند.

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران

   485 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای