امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 1 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 09:15 | تعداد بازدید : 9250 نفر | امتیاز خبر :
 • پویش تأمین جهیزیه در پیشوا

  پویش کشوری تأمین جهیزیه با شعار "حلقه وصل باشیم" در شهرستان پیشوا آغاز شد. به گزارش ندای پیشوا: نجمه اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا اظهار داشت:با توجه به تاکیدات مکرر دین مبین ...

  پویش کشوری تأمین جهیزیه با شعار “حلقه وصل باشیم” در شهرستان پیشوا آغاز شد.

  به گزارش ندای پیشوا: نجمه اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا اظهار داشت:با توجه به تاکیدات مکرر دین مبین اسلام به امر مقدس ازدواج و نظر به اینکه یکی از مهم ترین اهداف سازمان بهزیستی که متولی اصلی معلولان و محرومان جامعه می باشد، برنامه ریزی لازم به منظور حمایت و کمک به ازدواج جامعه هدف و مددجویان تحت پوشش خود می باشد.

  وی اظهار کردهدف از این پویش جذب مشارکت های مردمی برای تهیه جهیزیه به ازای هر زوج ۵ میلیون تومان است که با مبلغ کمک هزینه بهزیستی و آورده زوج ها، مقدمات تشکیل زندگی برای آنها فراهم می شود.

  اسماعیلی افزود: پویش کشوری “حلقه وصل باشیم” از طرح هایی است که همزمان در سایر استان های کشور نیز پیگیری می شود و با توجه به اینکه اعتبارات دولتی برای کمک هزینه مددجویان محدود است از طریق این طرح به دنبال مشارکت های مردمی هستیم.

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا خاطرنشان کردبه همت موسسات و مراکز تحت نظارت بهزیستی از جمله کمپ ها، مراکز درمان سرپایی، مهد کودک ها، مراکز مشاوره  کلینیک های مددکاری و مرکز توانبخشی هزینه جهیزیه برای ۵ مددجو فراهم شده است

  .

  ۲۲۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای