امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۰۰ | تعداد بازدید : 21120 نفر | امتیاز خبر :
 • فعالیت بیش از ۹۰ انجمن فرهنگی و هنری در سطح استان تهران

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد حسین اسماعیلی شب گدشته در مراسم اختتامیه اولین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا اظهار داشت:وقتی به ۱۷ سال قبل بازگردیم ،زمانی که در اداره فرهنگ و ارشاد ...

  فعالیت بیش از ۹۰ انجمن فرهنگی و هنری در سطح استان تهران

  معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت:بیش از ۹۰ انجمن فرهنگی و هنری در رشته های مختلف فعالیت می کنند و انجمن موسیقی هم از آن انجمن هایی است که خوشبختانه در این سالها شکل گرفت و اگر فعالیت های کل استان تهران در زمینه تشکیل انجمن های فرهنگی و هنری را رصد کنیم شاهد یک پویایی در فعالیت های هنری هستیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمد حسین اسماعیلی شب گدشته در مراسم اختتامیه اولین جشنواره موسیقی شهرستان پیشوا اظهار داشت:وقتی به ۱۷ سال قبل بازگردیم ،زمانی که در اداره فرهنگ و ارشاد ورامین دنبال تشکیل انجمن موسیقی بودیم جرات اینکه اسم انجمن موسیقی را در آن سالها را ببریم نداشتیم.
  وی افزود:به دنبال نظر سنجی و ترتیب دادن مصاحبه هایی بودیم برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم وخوشبختانه با برگزاری چنین جشنواره هایی میبینیم که به چه سطح و جایگاهی دست یافته ایم.
  معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با بیان اهداف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:مهمترین برنامه های فرهنگی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید راه اندازی انجمن های فرهنگی و هنری بود.
  وی افزود:هم اکنون با افتخار اعلام میکنم در سطح استان تهران بیش از ۹۰ انجمن فرهنگی و هنری در رشته های مختلف فعالیت می کنند و انجمن موسیقی هم از آن انجمن هایی است که خوشبختانه در این سالها شکل گرفت.

  اسماعیلی تاکید کرد: اگر فعالیت های کل استان تهران در زمینه تشکیل انجمن های فرهنگی و هنری را رصد کنیم شاهد یک پویایی در فعالیت های هنری هستیم.
  وی افزود:این امر در سایه سیاست های دولت تدبیر و امید در توسعه انجمن های هنری و واگذاری امور به انجمن های فرهنگی هنری محقق گردید.
  معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بیان نمود:امیدواریم در دوره جدید بحث کیفی سازی فعالیت ها و ارتقا جایگاه هنر در استان تهران را پیش بگیریم و با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری و همیاری هنرمندان این امر محقق خواهد شد.
  وی با اشاره به اینکه هنوز در زمینه زیر ساختها مشکلاتی داریم،افزود: تا زیر ساخت های لازم فراهم نشود جایگاه و بستری برای فعالیت ها وجود ندارد ؛اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تمام شهرستان ها بویژه شهرستان هایی که فاقد امکانات فرهنگی و هنری هستند مد نظر قرار داده است.
  اسماعیلی با برشمردن کارهای صورت پذیرفته توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: سینما هنر پیشوا با کمک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نتیجه رسید و تفاهم اولیه در خصوص سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا صورت پذیرفت و می بایست هزینه های زیادی برای ارتقا این سالن به یک سالن استاندارد متقبل شویم
  وی افزود:همچنین با پیگیری های طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا، احداث فرهنگسرا را در برنامه های خود مدنظر قرار می دهیم.
  معاونت سینمایی هنری اداره کل ارشاد در پایان تاکید کرد:این شرایط و بسترهای فراهم شده را ارج مینهیم و باید قدر همه هنرمندان بویژه پیشکسوتان را بدانیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای